Zühre Giyim Bayilik Şartları
zuhreKaliteyi esteikle buluşturan firma tesettür giyimde bir modayı çoktan yarattı diyebiliriz.Şık ürünleri ile müşterilerinin gönlünü feteden firma yeni şubelerle büyümeye devam edecek.

Zühre Giyim Pardesü ve Eşarp Bayiliği Vermektedir. Kaliteyi referans alarak üretim yapmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak, müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı saygı ve dürüstlük ilkelerimizden sapmadan markamızı dünya çapında yaygın bir marka haline getirmektir.


Zühre Giyim Bayilik

Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve moderm tasarımlara imza atmak ve fırmamızın, konusunda önder kuruluşlar arasında yerini almasını sağlamaktadır..

Zühre Giyim Tesettür Giyim bayiliği vermektedir. Kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda ürün kalitemizi sürekli yükseltmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır . Müşterilerimizin markamıza olan güvenini ve bağlılığını kazanmak en önemli kalite politikamızdır.

Zühre Giyim Bayilik Bilgileri

Mahmutbey Mah. Atlas Cad.
Çiçek Sok. No:11
Güneşli / Bağcılar

TLF: 0212 446 06 06
FAX: 0212 446 06 72


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.