Zara Bayilik Bilgileri
zara-2014-kis-elbise-modelleri-4Dünyada 60’dan fazla ülkede 850’den fazla mağazası olan başarılı marka Zara bayilik şartları hakkında merak ettiklerinizi sizin için araştırdık. Dünya çapında üretim yapan başarılı marka hem bay hem bayanlara yönelik çok şık bay bayan takımlar, döpiyesler, abiyeler üretiyor. ZARA bayilik şartları arasında mağazaların büyüklüklerinin şirketin istediği büyüklükte olması gerekiyor.
Zara Bayilik Şartları

Ortalama yaklaşık 30.000 dolar maliyet harcamak, 80.000 doları ekipman, mobilya ve demirbaşlar için gerekli olan miktardır
Bir de telif ücreti ödenmek zorundadır. Bunun için yaklaşık 50.000 dolar ayrıca yüze 5-10 oranında telif ücreti
Toplam gelirlerin yüzde 0.3’lük kısmı reklam ve tanıtım için ilk etapta harcanması gereken rakamlar arasındadır.
Bu maddeler ilk etapta yerine getirilmesi gereken franchise şartlarının başında gelenler

Tekstilin dünyada ve ülkemizde ticaretin çok önemli bir kısmını kapsıyor olması bu alanda kalkınmanın da güvencesi oluyor. Dünyada tanınmış olan ve zaten müşteri potansiyelinin çok yüksek olduğu bir markanın bayiliğini almak zarar etmeyeceği gibi ticarete atılacak olanları yüzde doksan dokuz oranında kara geçirecektir diye düşünüyoruz. Zara bayiliği için acele etmenizi ve en kısa sürede Zara yetkilileri ile bir araya gelmenizi tavsiye ederiz.

Zara Bayilik web adresi : Zara


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.