Yoga Salonu Nasıl Açilir Neler Gerekir ?
yoga salonuGünümüzun en populer islerinden biri haline gelen yoga salonu isletmeciligi,ozellikle gelir durumu biraz daha ust guruba hitap etmekte ve oldukca kazancli bir yatirim niteligi tasimaktadir.Git gide artan yoga salonları hala ihtiyacı karşılayamamakta olup çoğu ilde de mevcut değil. Bu konuda iyi bir girişim düşünüyorsanız Yogha franchise tam size göre.

Yogha isimli bir merkez yoga salonu açmak isteyenlere franchising fırsatı sunuyor. Kendi rahatsızlığından dolayı yogaya 10 yıl önce başlayan Şebnem Akbulut daha sonra bu tecrübesini profesyonelliğe aktarıp yoga eğitmenliği yaparak kendisi gibi herkesin rahatsızlığından kurtulmasını amaçlayarak kurduğu bir salon. Şebnem Akbulut bu işi profesyonelliğe dökmeden önce Hindistan’daki Vivekananda Yoga Üniversitesindeki eğitim alıp bu esnada da stres yönetimi ve yoga üzerine yoğun araştırmalar gerçekleştirerek uzmanlaşmış.

Yogha markası, franchise sistemi sayesinde mağaza sayısını artırarak Tükiye’nin her yerine yayılmayı amaçlıyor. Yoga salonu açmak için yoga bayiliği arayan kişiler normal yoga terapileri dışında gülme yogası, ofis yogası, anne-bebek yogası gibi farklı terapiler sunan Yogha franchise sistemini düşünebilir. Yoga Alliance onaylı okul, sertifika programı ilede yoga eğitmeni yetiştirmekte.
Yogha, Türkiye’nin farklı bölgelerinde taşıma maliyeti olarak girişimcilerde 20 bin lira istemekte. Ayrıca her ay 3 bin lira franchise kullanım bedelide ödenmek zorunda. Açılacak salondaki eğitmenlerin Yogha İstanbul merkezi tarafından onaylanmış olması gerek. Eğer eğitmen yoksa sertifika programı uygulamnıp ardından açılış gerçekleştirilebilir.

Başvuru için: 0212 324 61 08


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.