Yeşil Kundura Bayilik Şartları
YESIL KUNDURAWiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi. Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Distribütörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil Kundura tarafından yapılan Harley Davidson markalı botlar bugün Harley Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

Cat Bot ve Ayakkabı Bayilik
Cat Footwear, biri iş makinaları, diğeri ise ayakkabı üretiminde lider ve köklü iki firma olan Caterpillar Inc ve Wolverine World Wide’nin bir araya gelmesiyle oluşan dev bir markadır. 1904 yılında Benjamin Holt ve Daniel Best adlı iki girişimci tarafından kurulan Caterpillar Inc. bugün 30 milyar USD’ın üzerinde yıllık cirosu ile, iş makinaları üretiminde en büyük firma haline gelmiştir. Dünyanın en tanınan markaları arasında yer alan Caterpillar ismi, ayakkabıdan kıyafete, gözlükten güvenlik ekipmanlarına kadar pek çok farklı sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. 1883 yılında kurulan Wolverine World Wide Inc, ise 1994 yılında Cat ayak giyim grubunun lisansını bünyesine katmıştır. Başlangıcından beri devamlı bir büyüme grafiği çizen işbirliği bugün, 140 ülkede 6 milyon çift ayakkabı hacmine ulaşmıştır. Temel iş güvenliği ayakkabılarıyla hayata geçen koleksiyon bugün hem endüstriyel hem de moda odaklı günlük yaşam ürünlerini de içinde barındıran geniş bir ürün yelpazesi haline gelmiştir.

Türkiye’de ayak giyim alanında faaliyet gösteren firmalar arasında en geniş bayi ağına sahip olan firmalardan biridir. 15 yıldır aktif olan bayi ağı ile 51 şehirde 130’un üstünde iş ortağı ile birlikte çalışılmaktadır. Bayilik başvuruları toptan satış departmanı tarafından aşağıdaki kriterler doğrultusunda büyük bir titizlikle değerlendirilir.

Yeşil Kundura Bayilik Şartları

Başvuru yapılan şehirdeki mevcut bayi sayısı ve şehrin kapasitesi
Mağazanın yeri
Mağ azanın mevcut ve potansiyel satış performansı
Müşteri profili
Mağazada satılan diğer markalar
Mağaza sahibinin ticari sicili
Yeşil Kundura Bayilik başvuruları için irtibat bilgileri
İletişim : İlker Eradaş
Tel : (+90 212 414 06 86)
Fax : (+90 212 483 52 76)
E-Mail : ilker.eradas@yesil.com.tr


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.