Yedo Dondurma Bayilik Şartları
yedo
Günlük 25 ton kapasiteli üretim tesislerinde üretilen çeşnilerden meyvelilere onlarca çeşit Maraş Dondurması başta Konya ve ilçeleri olmak üzere Isparta illerindeki satış noktalarında tüketici ile buluşturmaktadır. Yedo Dondurma Franchise başvurusu yapmak isteyenler aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibat kurabilirler.

Yedo Dondurma Satış Noktaları
* Esila Market (Yaka Meram)
* Hayal Cafe (Egitim fakültesi arkası)
* Lokman Şifa Bahçesi (Havzan)
* Çıtır Simit (Vatan, Zafer, Konyapark, Meram Şubeleri)
* Paşazade Kuruyemiş (Kızılkaya AVM’de)
* Samsat Çigköfte (Zafer, Beşyol Şubeleri)
* Pan çigköfte (Otogar, Rampalı Şubeleri)
* Duygu Market (Cihanbeyli)
* Yeni Şekerciler Fabrika Satış Yeri

Yedo Dondurma Franchise İletişim Bilgileri
Adres : Fevzi Çakmak Mah. Necip Fazıl Cad. Yeni Şekerciler Sitesi No: 24 Karatay/KONYA
Tel : 0 332 345 21 00 pbx
Faks : 0 332 345 21 03
E-mail: yedodondurma@hotmail.com

Yedo Dondurma Franchise Hakkında : Yedo Gıda Sanayi Ticaret Limited şirketi 1995 yılında Konya’da kurulmuştur. Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesinde 1040 m² si kapalı 1500 m² lik modern üretim tesisinde üretimini gerçekleştirmektedir. Günlük 25 ton üretim kapasitesi bulunan tesisleri Konya’nın ilk üretim ve çalışma iznine sahip olan tesisidir. Kullandığı modern teknoloji ve uzman kadrosu ile Maraş dondurmasını hijyenik koşullarda el değmeden üretmektedir. Sade, Çeşnili ve meyveli Maraş dondurması çeşitleri ile farklı damak zevklerine hitap etmektedir.

Ürünleri başta Konya ve ilçeleri olmak üzere Karaman, Ankara, Isparta ve Denizli’deki satış noktalarında tüketicisi ile buluşturmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini, müşteri memnuniyeti ile bütünleştiren Yedo Gıda San.Tic.Ltd.Şti. yaptığı marka yatırımları ile önümüzdeki dönemlerde daha çok tüketici ile buluşmayı planlamaktadır.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.