Yazı Yazın Kazanın…
makale-yazmakSiteme giren herkesin merakla beklediği sistem çok yakında açılıyor sizlere bu konu hakkında biraz açıklama yapmak istiyorum:Sistem ücretli – ücretsiz üyelik olarak çalışacak ve üyelik ücretleri aylık yada üç aylık şeklinde ödenecek.

Sisteme üye olmak isteyen kişilere mail yoluyla ilettiğim facebook grubuna katılması gerekiyor, daha sonra oradan yapacağım duyurular ile üye olan kişilerle daha yakından ilgileneceğim ve hiç bir sorunuz yanıtsız kalmayacak.

Ücretsiz üyelik ve özellikleri:

Eklediğiniz yazı satıldı ve 1000 defa okundu diyelim; 1000 gösterim = 1 TL ve katları olarak ücretlendirilecek.

Okunma sayısı yazdığınız konuya göre değişiklik gösterebilir. Bu da kazancınızın okunma sayısına göre paralel olarak artması demektir.

Eklediğiniz yazı başına ücretli üyeliklere göre ufak bir ücret alacaklar.

Sitedeki tüm temel eğitimlerden yararlanacak, özel eğitimleri ( kazanç artıran eğitimler ) alamayacaksınız.

Havale – Eft ücreti hesabınızdaki bakiyeden kesilerek gönderilir.

Ücretli üyelik ve özellikleri:

Eklediğiniz yazı başına ücret + yazının satılmasından kazandığınız para + yazınızın gösterimlerinden kazandığınız paralar olarak para alacaksınız. Böylece ücretsiz üyeliklere göre 3 kat fazla para kazanacaksınız. Bunların yanında bonus olarak çeşitli ödüller vereceğiz. ( ücretsiz hosting – domain gibi )

Eklediğiniz yazılar için ücretsiz üyeliklere göre daha fazla ücret alacaksınız.

Sitedeki temel eğitimlerden hariç kazanç artıran eğitimlerden de yararlanarak birçok konuda da bilgi sahibi olup para kazanabilecek siniz.

Havale – Eft ücreti tarafımızca ödenir böylece siz kazancınızda kesinti olmadan alırsınız.

Ödeme sistemi nasıl olacak ?

Hesabınızda biriken para 50TL ve katları olunca banka hesabı – ptt – paypal – şans oyunları hesaplarından istedikleri birine gönderilecek. parakazanma yolları


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.