Yabancı Dil Biliyorsanız Çok Kazanacaksınız
özel dersHer hangi bir dilde uzmansanı hele birde çok kullanılan bir dilse bu işten aylık 10 bin liraya kadar para kazanmanız mümkün.Türkiye ortalamasının çok üstünde bir kazanç sağlamak istiyorsanız haberimizi dikkatle okuyunuz.

Eğer ingilizce,fransızca,italyanca,ispanyolca yada çince gibi dillerden birine hakimseniz bu işi profesyonel bir boyuta taşıyarak çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.Yeterki gerçek anlamda para kazanmak isteyin.Tercumanlıktan tutunda çeviriye kadar oldukça geniş bir içeriği olan dil uzmanlığı size İtalyanca 60 – 80 lira, Flemenkçe 45 – 50 lira, İbranice 35 – 60 lira, Japonca 55 – 65 lira, Çince gibi öğrenmesi güç dillerde çevirilerin sayfası ortalama 60 – 70 lira arasında paralar kazandırabiliyor.

Ortalama olarak dil eğitmenleri saati yaklaşık 50 – 80 lira arasında ücret talep etmektedirler. İtalyanca ve İspanyolca öğretmenlerinin saati 60 – 80 lira, Arapça, Çince, Japonca gibi dil öğretmenlerinin saati ise 70 – 100 lira arasında olabiliyor.

Burada en önemli durum çevreyi daha fazla yoklayarak yeni öğrencilere ulaşmaya çalışmanızdır.Bol kazançlar


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.