X Network ile para kazanın
xnetworkXnetwork şuan Türkiye’de başka hiçbir eşi benzeri olmayan binary sistemi üzerine kurulu bir network firmasıdır.Yani ikili sistem üzerine kurulu bu sisteme üye olan kişi sisteme sadece 2 üye getirerek bütün sorumluluğunu yerine getirmiş oluyor.Yani sizin tek yapmanız gereken sisteme üye olup sadece 2 kişiyi kendi alt üyeniz yapmak. Peki 2 kişiyi üye yaptım diyelim sonra ne olacak diyorsanız size biraz daha detay anlatalım.

 

Sistemde bir kişi en fazla 2 kişiyi üye yapabiliyor bundan sonra üye yaptığı kişiler kendisinin alt üyesine gidiyor böylece sistemde herkesin kazanması sağlanıyor. Kimse kazanamam diye korkmasın çünkü bu sistem herkesin kazanıyor.

Şimdi diyelim ki 2 kişiyi üye yaptınız ondan sonra ne olacak ? Çalışmayı bırakacak mısınız ? Tabii ki HAYIR çalışmaya devam, çünkü sistem size 2 kişiyi üye yaptınız diye para ödemiyor. Sistemin size ödeyeceği en az para 1400 lira bu parayı 5. seviyede kazanıyorsunuz 7. seviyede ise 5.000 lira kazanıyorsunuz aşağıdaki resme bakarak biraz yorum yapalım.

 

Şimdi resimde de gördüğünüz gibi kazanmanız için toplamda 62 kişilik bir ekibe sahip olmanız gerekiyor. 62 sayısı gözünüzü korkutmasın çünkü sizin bu kadar üye yapmanıza gerek yok siz sadece 2 üye yapın yeter, 1400 lirayı almak için ilk adımınızı atmış olacaksınız.para kazanma yolları


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.