Winco Gayrimenkul Franchise Veriyor
winko
Gayrimenkul sektörüne yepyeni bir bakış açısı getiren, dünyada ilk defa gayrimenkul ile Network Marketing yapan ve kısa sürede yurtdışına açılma hedefi olan, vizyonu geniş ve her biri konusunda profesyonel yönetici kadrosu ile 22.03.2012 tarihinde kurulmuş bir firmadır. FRANCHISE, BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ (Online Danışmanlık) ve Bağımsız Temsilcilik olarak 3 çeşit Franchise Sistemi bulunmaktadır.
Bayilik Şartları : FRANCHISE OFİSLER İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR:
Girişimci Seçimi: Bulunduğu Bölgede Başka bir Firmanın Franchisingini almış olan, ya da Kendine ait bir Gayrimenkul Ofisi olan, Ya da farklı bir sektörden Gayrimenkul Brokerlığına geçmek isteyen, En öncelikli olarak ta Bağımsız Temsilcilerimizden WİNCO GAYRİMENKUL FRANCHİSİNG’i almak isteyenler arasında WİNCO MERKEZ tarafından yapılacak olan Araştırma ve Denetleme sonucunda en uygun görülen adaya başvuru yaptığı bölge için WINCO FRANCHISING SİSTEMİ’ne Katılım Hakkı Tanınacaktır.

FRANCHISE Alan Kişiler WINCO Tarafından verilecek olan Kurumsal Eğitimi aldıktan sonra WINCO GAYRİMENKUL’ü Temsil etmeye başlayabilecekler.

Yer Seçimi:

OFİSLERDE ARANAN ÖZELLİKLER

1- Minimum 70 m² büyüklüğünde, ana arter ya da işlek cadde üzerinde olması (Tercih sebebidir.)

2- Ulaşımı kolay ve otopark imkanı olması

3- İşyeri, okul, toplu konutlar, alışveriş merkezi gibi yoğun bölgelerde olması

4- Tercihan giriş, giriş üzeri veya konumuna göre 1.katta olmalı

5- Hafta sonu çalışma izni olan bir binada yer almalı

6- Tabela asılabilir bir binada konumlanmalı

7- Standart ofis donanımına sahip olmalı.

OFİS YAPISI:

Ofis yöneticisi, yönetici asistanı, sekreterya (resepsiyon) ve müşteri temsilci odaları olmalıdır.

Her ofiste bir toplantı salonu bulunması zorunludur.

Mobilyalar, WINCO’nun Kurumsal Ofis Donanımı Çerçevesinde olmalıdır.

Ofis dış cephesine; kurumsal kimlik kurallarına uygun ışıklı tabela asılması zorunludur.

Duvarlarda ve Camlarda WINCO LOGOLARI ve FLAMALARI Asılmalıdır.
Ofiste Bulunulması Gereken Standart Araç Gereç ve Ekipmanlar:

– Araba – WINCO LOGOLU (WINCO Tarafından Belirtilen Giydirilmiş Araç)

– Ofis Mobilyaları ( WINCO Konsepti)

– Bilgisayar ve Laptop

– Ofis Telefonu, Yazıcı, Fax, Tarayıcı ve Santral

– Personel Yaka Kartı( Fotoğraflı)

– Personel Takım Elbiseli

– Çay Kahve makinesi, Mini Buzdolabı, Tablolar

– Ofis Zemini (Tercihen) Akçaağaç Laminant Parke, Tavan Beyaz,

– Duvarlar Beyaza yakın Krem ( Tercihen)

– Işıklı Tabela ve Ofis içinde Yeterli Işıklandırma

– Bayrak ve Flama

– Standart Kartvizit, Afiş, Katalog ve Broşürler

BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ ve BAĞIMSIZ TEMSİLCİLİK için gerekli şartlar web sitemizde mevcuttur.
Bayilik Destekleri : 1) WINCO ACADEMY İle Eğitim Desteği: Broker, Bölge Temsilcileri, Gayrimenkul Danışmanları ve Ofis Asistanlarına Uzman ekibimiz ve Eğitim konusunun uzmanları tarafından Gayrimenkul, Pazarlama, İletişim, Portföy / Müşteri Nasıl Bulunur, İkna Kabiliyeti, Satış Pazarlama Teknikleri, Tapu İşlemleri, Bölge Analizi Nasıl Yapılır, Takım Çalışması, Yetki Belgesi Alma, Zaman ve Portföy Yönetimi, WINCO Sistemi Hakkında Özel Eğitim, Müşteri Hizmetleri, İnternet Üzerinden WINCO Web Portalının Kullanımı, İnsan Kaynakları Eğitimi, Kişisel Gelişim (NLP) Eğitimleri vb. gibi Gayrimenkul Sektörünün ve Gayrimenkul Danışmanlığının gerektirdiği bilgi ve donanımların eğitimleri gerek Genel Müdürlüğümüzde gerekse sahada çeşitli aktivitelerle desteklenerek verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Franchise Ofislerde görev alacak Gayrimenkul Danışmanlarının ve diğer personellerin seçiminde İnsan Kaynakları desteği. (Gayrimenkul Danışmanı adaylarına ulaşılması WINCO sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan Franchising Ofislerine yönlendirilmesi)

3) Portföy Paylaşım Desteği: WINCO Ofislerinin hazır portföylerini tüm Franchising Ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler. Bu paslaşmaları Genel Müdürlüğe fax veya e-posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Teknoloji Desteği: WINCO www.winco-tr.com adresi üzerinden web sitesi yayınını gerçekleştirmektedir. Web sitemizin arka planında Franchise Ofislerin ve Bölge Temsilcilerinin kullanımına açık dinamik bir yapı vardır. Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her Franchising Ofisimize web sayfamızda özel sayfalar açılmaktadır. Bu sayfalarında diledikleri düzenlemeleri yaparak, broker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, portföylerini sergilemeleri, adres, e-posta, telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm Franchising Ofisler ve Bölge Temsilcileri dünyanın her yerinden kendilerine özel şifrelerini girerek sistemi takip edebiliyor. (Portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları vb.)

5) Özel Proje Desteği: WINCO Genel Müdürlüğümüzde bulunan Özel Proje Koordinatörlerimizin yapmış oldukları proje anlaşmalarımızı tüm Franchise Oislerimiz ve Bölge Temsilcilerimiz ile paylaşıp onların satışına sunarız.

6) Franchising Koordinatör Desteği: Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kurmakta, işletmekte, takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak Franchising Koordinatörlerimiz yanınızda hizmetinizde.

7) Finans ve Hukuk Danışmanlığı: Çalışmalarınız sırasında karşılaşacağınız mali ve hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki WINCO’nun özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği alabilirsiniz.

8) Marka ve Kurumsal Kimlik Desteği: Emlak sektöründe son yıllarda sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüzde tüm dünyada kurumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. Ve böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler kurumsal emlak zincirlerini tercih eder hale gelmişlerdir. WINCO markasını daima yanınızda hissederek Türkiye’ye yakışır bir sistemin parçası olacaksınız.

9) Reklam ve Sponsorluk Desteği: WINCO’nun yapmış olduğu Reklam ve Sponsorluk çalışmaları sayesinde büyük ve tanınmış bir markanın gücü ile hareket edersiniz. Bu sayede bireysel olarak yapacağınız reklam ve tanıtım çalışmalarından çok daha fazla verim alacaksınız.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Franchise Bedeli:
Büyükşehirler : 20.000 USD
Diğer Yerler : 10.000 USD.
HAZİRAN 2013′e KADAR %25 İNDİRİM UYGULANACAKTIR.

Yapılacak konsepte göre 20.000 USD – 50.000 USD Arası bir maliyet gerekmektedir.

Bayilik için ek şartlar : Genel Merkezimizde yüzyüze görüşülecektir.
Adres: Nispetiye Mahallesi Barbaros Bulvarı
Uygur Apt. No: 102 D: 2/3 Zincirlikuyu/Beşiktaş
Şehir: İstanbul
Posta Kodu: 34340
İlgili Kişi : Kenan KAŞ
Telefon Numarası:(0212) 337 57 72
E-posta : franchise@winco-tr.com
Web Sitesi : www.winco-tr.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.