Web Tasarımı Yapıyorsanız Çok Kazanabilirsiniz
wordpress teması yaparak pazar kazanın
wordpress teması yaparak pazar kazanın

Bir çok defa sitelerde bu tarz yazılar görme fırsatım oldu fakat hepsi birbirinden almış gibi yazılar mevcuttu.İnterneti incelediğimde Türkiye’de özellikle wordpress temalarının üretiminin oldukça yetersiz olduğunu gördüm.Genelde bir kaç firmanın tekelinde olan wordpress temalar hem çeşit olarak çok az hemde tüketicinin taleplerine cevap verememektedir.
Bizim tavsiyemiz gerek wordpress tasarımı gerek diğer scriptleri yazabiliyorsanız bu işten servet kazanacağınızdır.Yukarıda bahsettiğin gibi bu temaları üreten kurumlar yada şahıslar genelde çok az sayıda tema üretip sattığından pazarın tamamına hakim noktadalar,oysaki üretilen temalar internet üzerinden milyonlarca alıcıya rahatlıkla ulaştırılabilir ve bu işten çok ciddi paralar kazanılabilir.Eğer yazılım yapmıyor iseniz dahi bu işi girişimci olarak değerlendirip başkalarına tasarlattırıp satışını yapabilirsiniz.
Siteleri incelediğimde wordpress temalarının fiyatlarının 200-600 tl arasında olduğunu gördüm.Bu fiyattakiler genelde daha kaliteli temaları oluşturmaktadır.Satılan temalar genelde 3-5 çeşitten ibaret olsada talebin olduğu yerdebaşka satıcıların olmamasından dolayı , bu ürünlerde ister istemez satın alınmaktasdır.Geç kalınmış olsada halen gene fazla geç sayılmamaktadır.Tavvsiyemiz bir an önce girişimcilerin bu alana girip taleplere cevap vermesidir.
Kazanç oldukça yüksek yaptığınız temayı yüzlerce kez satabiliyorsunuz. 150 liradan satsanız dahi bir yılda intetnet üzerinden 1000 adet satarsanız 150 bin lira gibi bir para kazanmış olursunuz.

Bol kazançlar..


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.