Web Sitesi Tasarlayarak Para Kazanmak
web sitesiWeb sitesi tasarımı öğrenmek artık o kadar zor bir durum değil,hatta isterseniz 1000 liraya bir web kursuna dahi gidip bu işi profesyonel hale bile getirip daha dinamik siteler ortaya çıkarabilirsiniz.Grafikler, photoshop ve HTML konusunda iyiyseniz o zaman web sitesi tasarımını düşünmeye başlayabilirsiniz. WordPress’in tanınmışlığını kullanarak normal temalar oluşturup bu yeteneğinizi böylece kullanabilirsiniz. Ya da farklı sitelerde satılabilecek bir tema tasarlayabilirsiniz. Bir web sitesi tasarlamak için tek ihtiyacınız olan biraz deneyim ve bazı araçları nasıl kullanacağınızı bilmektir. Sadece kalıplar kullanarak da etkileyici web siteleri tasarlayabilirsiniz ve insanlara satabilirsiniz. Onlar da web sitesi tasarlamak için bir sürü program öğrenmek zorunda kalmayacakları için yaptığınız siteleri memnuniyetle satın alacaktırlar.

Web sitesi tasarımcısı olarak para kazanmak için izlenecek adımlar:

1.Serbest iş bulma sitelerindeki işlere bakın.
2.İş tanımlarını iyice okuduğunuzdan emin olun. Müşterinin ne istediğini anladığınızdan emin olduktan sonra o işi yapabileceğinize inanıyorsanız işe başvurun.
3.Gereksinimleri karşılayacak şekilde bir teslimat yapın.
4.Aynı zamanda web sitelerinde veya forumlarda, sosyal ağlarda, arkadaşlarınızın arasında ya da diğer trafik metotlarıyla reklamınızı yapın.

Site tasarımı yaparak ne kadar para kazanabilirim? Web siteleri genellikle site başına 100 $ veya daha fazlasına satılır. Normal tasarıma ek olarak yapılanlar, ekstra sayfalar gibi durumlarda da fiyat artar. Normal bir WordPress teması da 50 $ ve yukarısına satılabilir. Ancak kendi temanızı oluşturup haklarını alırsanız ek bir çaba harcamadan aynı temayı tekrar tekrar satabilirsiniz.Morfikirler


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.