Waterbox İle Para Kazanma
waterboxWaterbox ile para kazanmaya başlayın.Firmamız daha iyi hizmet verebilmek için zincir mağaza satış sistemi yerine, müşteri mekanında içme suyu ve Waterbox teknolojisi hakkında tanıtım, test ve keşiflerin yapıldığı toplantılı satış sistemini (party selling system) benimsemiştir. Bu doğrultuda ürün uzmanlarından oluşan kendi tanıtım organizasyonuyla satış faaliyetlerini sürdürmektedir.

Waterbox tanıtım sisteminde müşteri ürüne değil, ürün müşteriye gider. Bu sayede sadece görerek değil, dokunarak, çalıştırarak hatta belirli bir süre kullanarak satın almaya karar verilir. Memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu bu sistemde müşteriler ihtiyaçları olduğu anda arayıp yardım alabilecekleri hatta çağırabilecekleri bir ürün uzmanına sahip olurlar. Organizasyon, ürünler konusunda uzman Tanıtım Görevlileri, Menajerler ve Koordinatörlerden oluşur.

Asıl faaliyet Waterbox tanıtımı yapmaktır. Satış yapılmaz, sipariş alınır. Kimler Katılabilir? İnsan ilişkileri konusunda kendisini başarılı bulan, verilen eğitimleri öğrenip uygulayabilen herkes organizasyona katılma şansına sahiptir. Sermaye ihtiyacı yoktur. Kişiler çalışma saatlerini kendileri belirler. Sipariş aldıkları ürünler üzerinden prim kazanırlar. Ev hanımları, emekliler, memurlar, esnaflar, mühendisler, öğretmenler, hemşireler, her yaştan her meslekten kişilerin bulunduğu Waterbox tanıtım organizasyonu benzersiz bir çalışma ortamı sunmaktadır.

http://www.waterbox.com/tanitim_gonulluleri

GENEL MERKEZ: Örnek San. 363 Sk. No:10 Ostim/Ankara TEL: 0 312 385 09 90
FAKS: 0 312 385 15 13
E-POSTA: info@waterbox.com.tr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.