Vatan Bilgisayar Personel Alımları
personel-araniyorHer geçen gün dahada büyüyen firma,yeni şubelerle daha büyüme hedefinde,vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılışta yaptığı konuşmada, Aydın’da 60. mağazalarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, 2 bin 700 teknik eleman ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.

Vatan Bilgisayar’ın küçük bir notebook mağazası ile başladığını ve bugün bin 200 çeşit ürün ile piyasada hizmet verdiklerini belirten Vatan, ”Büyüme sürecimiz devam edecek. Bu sayı da giderek artıyor. Vatan’ın en önemli özelliği kendi içinde yetişen yöneticileri ve müdürleri var. Kurum içinde elemanlar sıfırdan yetişiyorlar. Vatan’ın en belirgin farklılığı bizde reyon mantığı var. Bir reyonda çalışan eleman o reyondaki ürünü çok iyi tanıyor. Her eleman kendi reyonunu çok iyi biliyor. Müşteri geldiğinde tatmin edici bilgi verebiliyor” dedi.

Bir ürün yerine tüm ürünlerde indirime gittiklerini kaydeden Vatan, Aydın mağazasındaki tüm ürünlerde de açılışın ilk gününde yüzde 25 indirim yaptıklarını ifade etti.

İş başvuru formu için BURAYA TIKLAYIN


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.