Vakıfbank Personel Alımı
vakifbankVakıfbank, ağustos ayında 43 yeni şube açarak şube sayısını 738’e çıkardı. Bankanın Genel Müdürü Süleyman Kalkan, beş yıllık stratejik planları doğrultusunda her yıl 100 şube açarak, 2015 yılı sonunda 1.000 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Kalkan, perakende bankacılığa önem verdiklerini, bunun için şube sayısının optimum seviyeye çıkarılması gerektiğini ve bu yönde bir büyüme kararı aldıklarını kaydetti. Bu doğrultuda, 2010’dan bu yana neredeyse orta ölçekte bir bankanın toplam şube sayısı kadar yeni şube açtıklarını dile getiren Kalkan, “Yıl sonuna kadar şube sayımızı artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Banka, şube açılışlarıyla birlikte personel sayısını artırırken, özellikle satışa yönelik personelde artış oldu. Süleyman Kalkan, bu yıl 1.000 yeni personel alacaklarını ilan ettiklerine işaret ederek, “Ancak yılın ilk 6 ayında bu sayının da üzerinde bir alım gerçekleştirdik ve bugün itibarıyla 13 bin 272 çalışan sayısına ulaştık.” şeklinde konuştu.
zaman


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.