Us Polo Bayilik Şartları
US PoloU.S. Polo Assn. markası, Aydınlı Grup bünyesine 1997 yılında katıldı.   Aydınlı Grup’un ana lisans anlaşması ile sahip olduğu bir Amerikan   markası olan U.S. Polo Assn.’ın her yaş ve kesimden erkekler, bayanlar   ve çocuklar için hazırladığı birbirinden şık ve çarpıcı koleksiyonları   bulunuyor. U.S. Polo Assn.’nin polo sporundan ilham alarak oluşturduğu   koleksiyonunda harekete özgürlük tanıyan ve aynı zamanda daima centilmen   ve şık görünen bir tarzın hakimiyeti açıkça seziliyor.

Kadın-erkek-çocuk iç giyim ve hazır giyim, aksesuar, ayakkabı,   saraciye v.b. tekstil ürünlerine ek olarak; U.S. Polo’nun ev tekstili,   promosyon grubu, deniz ürünleri v.b. koleksiyonları da Aydınlı Grup   yönetiminde Türkiye’de 50 mağazada; Rusya, Ukrayna, Doğu Avrupa, Türk   Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika olmak üzere 27 ülkede 30’a   yakın mağazada tüketicisiyle buluşuyor.

Us Polo Bayilik Bilgileri

Us Polo Bayilik Almak için Türkiye Temsilcisi Aydınlı Grup ile   görüşmeniz gerekmektedir. Sitelerinde bayilik ile ilgili bilgi   bulunmasada bir çok satış noktasına corner bayilik verdiği görülmektedir. bu yüzden sizde Us Polo Bayilik ile ilgili Aydınlar Grup ‘tan 90 (212) 863 46 80 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.