Ülkemiz İçin Oldukça Karlı Bir İş
bayat ekmek satarak para kazanın
bayat ekmek satarak para kazanın
Türkiye elmek tüketimi ve ekmek israfında dünyada birinci sırada yer alan bir ülke,yılda 2 milyar ekmek tüketen bir ülke olduğumuzu düşünürsek sonucu daha iyi anlamış oluruz.Günde 5 milyon ekmeğin çöpe atıldığı ülkemizde sizlere çok kazandıracak bir işten bahsedeceğim.

İşte haberin detayları…
Meyer Luskin girişimde sınır tanımayan bir işadamı. 87 yaşındaki deneyimli iş adamının şirketi bayat ekmek satışı yapıyor. Luskin bayat ekmek satarak milyon dolarların sahibi oldu.

Meyer Luskin girişimde sınır tanımayan bir işadamı. 87 yaşındaki deneyimli iş adamının şirketi Scope’s Dried Bakery’nin (SDB) bayat ekmek satışı yapıyor. SDB’nin değerinin 1 milyar dolara yaklaştığı söyleniyor. ABD’de kurallar son derece net. Fırınlar ellerinde kalan bayat ekmekleri evsiz insanlara veremezler. Veya kimseye bu ekmekleri satamazlar. Sadece yetkili olan firmalar gelip bu ekmekleri toplayabilir. Celebtriy Net Worth’ün haberine göre Bayat ekmekleri toplayan firmalar ise ekmekleri hayvan yemi olarak dönüştürüp çiftçilere satıyorlar. İşte Meyer Luskin bu fırsatı iyi değerlendirmiş. Luskin’in ABD çapında 12 bayisi var. Bu 12 bayii ülke çapında fırınlardan bayat ekmekleri toplayıp hayvan yemine dönüştürüyor. Luskin ise bayat ekmek işinden elde ettiği para ile California’da ultra lüks bir malikanede oturuyor. Malikanenin değerinin 12 milyon dolar olduğu konuşuluyor. Luskin aynı zamanda hayırsever kişiliği ile de tanınan bir işadamı. Geçen yıl yaşlı kurt California Üniversitesi’ne 100 milyon dolar bağış yaparak adından sıkça söz ettirmişti.

Ülkemiz aslında çok uzun yıllardır varlan bu sektörü henüz görme fırsatı bulamadı, pazarın ne kadar büyük olduğunu okuduğumda siz girişimcilerle bu haberin bir an önce paylaşılması gerektiğini düşündüm.Çok karlı ve kazançlı bir iş olmada aday bir yatırım..
Bol akzançlar..


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.