UCZ Market Mağaza Hedefi 5bin
ucz-1_05Ucz market şu an tüm bölgelerde kiralık mağazalar aramaktadır. Web sayfasında bulunan bize mağaza önerin kısmına kiraya vermek istediğiniz ve market olarak kullanılabilecek dükkanlarınızı bildirebilirsiniz.

UCZ market olabilecek kiralık yer bildirimi için tıklayınız…

Faaliyetlerine 2012 Mayıs ayında 10 mağazayla başlayan UCZ Mağazacılık Tic. A.Ş. en zorunlu en temel gıda ve tüketim ürünlerini mümkün olan en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle müşterilerine ulaştırmaktadır.

Daha yüksek indirim (Harder Discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan UCZ, ürün portföyünü 300 ürün civarında sınırlı tutmuş, üreticisi bilinmeyen markalar yerine bilinen tanınan üreticilerin markalı ürünlerini satmaktadır.

UCZ, sektöründe uzun yıllardan bu yana çalışmış profesyonel kadrosu, satış ve pazarlamada farklı ve doğru üslubu ile de tüketicisine en yakın noktada dükkanlarını açmaktadır.

Haziran 2012 sonunda 77, Temmuz 2012 sonunda 135, Ağustos 2012 sonunda 230 mağazaya ulaşan UCZ, İstanbul’un çeşitli ilçelerinde 16 bölge müdürlüğüne bağlı olarak Haziran’da 1140 dükkana ulaşmış bulunmaktadır.

Müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en yüksek derecede hedefleyen UCZ, güçlü sermaye yapısı, ahlaklı ve dürüst çalışanları ile ülkemizde tamamı yerli bir şirket olup en az insan ile en yakın noktada en uygun fiyatla en kaliteli ürünü en bilinen marka ile satarak geliştirdiği yeni iş modelini de müşterileri ile birlikte başarıyla ortaya koymaktadır.


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.