Turkobir ile para kazanın
turkobir-1Türkiye Kobiler Birliği; 450 firmanın bir araya gelerek ‘TÜRKOBİR’ adıyla kurdukları ve 2009 yılından bu yana tüm Türkiye genelinde başlattıkları bir marketing (doğrudan pazarlama-satış) sistemidir. Üyelerinin tamamen kendi emekleri ile doğru orantılı olarak gelir elde ettikleri bu sistemin yaklaşık olarak 5 milyon üyesi vardır.

Nasıl Başlayacağım?

‘TÜRKOBİR’ satış ve üyelik ağına ilk adımı atıp, kazanç kapılarını aralamak için izleyeceğiniz yol çok basit.

Üye olmak için linki Tıklayınız sayfasına giriyor ve karşınıza çıkan kayıt formunu dolduruyorsunuz. Sonrasında formun alt kısmında bulunan Online Katalog için Tıklayınız ya da “Satış Setini” tercihinize göre işaretliyorsunuz. Böylelikle artık siz de sistemin bir üyesi oluyorsunuz ve akabinde müşteri temsilcimiz tarafından üyelik teyidiniz ve adres doğrulaması için telefonla aranıyorsunuz. Tüm bu işlemlerden sonra üyelik formu üzerinde tercih ettiğiniz “satış paketi” veya katalog çok kısa bir süre içinde adresinize teslim ediliyor. Gönderinizi teslim aldıktan hemen sonra, sisteme kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adınız ve şifreniz aktif hale getiriliyor ve yapacağınız işlemler için yetkileriniz veriliyor.

turkobir ile kazanmak

Üyeliksonrası aklınıza takılabilecek soruları sizler için kısaca cevaplayalım;

Soru: Satış setinin ücretini ne zaman ve nasıl ödeyeceğim?

Cevap: Ödemeyi satış setini kapıda teslim alırken yapıyorsunuz.

Soru: Ürün siparişlerimde de aynı şekilde mi ödeme yapacağım?

Cevap: Ürün siparişlerinizi katalog sayesinde satışını gerçekleştireceğiniz ürünlere göre siz belirliyorsunuz ve ürünler elinize geçip teslim aldıktan sonra kargoya ödüyorsunuz.

Soru: Sipariş verip elimde kalan, satamadığım ya da her hangi bir sebeple elimde kalan ürünleri geri iade edebiliyor muyum?

Cevap: Elbette, elinizde kalan ürünleri ne zaman isterseniz iade edebiliyorsunuz.

Soru: Satış Seti nedir, içeriğinde neler vardır?

Cevap: Satış setimizin içinde; satışa hemen başlayabilmeniz için en hızlı satılan ürünlerin mevcut olduğu satış katalogları ve fiyat listeleri bulunuyor.
Soru: Satış ve Sipariş verme şekli nasıl olacak?
Cevap: Katalogla sipariş aldıktan sonra sitemize giriyorsunuz ve üye girişi menüsünden kullanıcı adınız ve şifrenizi girerek siparişlerinizi tek tek sepete atıyorsunuz. Yine aynı sistemle alt üyelerinizin de verdiği siparişleri, sattığı ürünleri ve kaydını gerçekleştirdikleri yeni üyeleri takip edebiliyorsunuz. Unutmayın ki sisteme kaydettiğiniz her üye ve onların gerçekleştireceği her satıştan siz de pirim kazanıyorsunuz. Kazandığınız primleri de bu sayfadan görebileceksiniz.

Soru: Ürün çeşitliliği nedir, kataloglarda ne gibi ürünler bulunuyor?

Cevap: ‘Türkobir’ çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunlardan bahsedecek olursak; binlerce çeşit İç Giyim, Dış Giyim, Çorap, Havlu, Bornoz, Her Çeşit Ev Tekstili, Sihirli Temizlik Bezleri, Her Çeşit Temizlik Gereçleri ve Malzemeleri, Kol Saatleri, Gümüş Takılar, Bijuteri Çeşitleri, Cilt Bakım Ürünleri, Parfüm Çeşitleri, Makyaj Malzemeleri, Her Çeşit Bitkisel Ürünler, Çeşitli Kitaplar, Plastik Ürünler, Pratik Ev Gereçleri, Elektrikli ev Aletleri ve Mutfak Eşyalarından Oluşan 20 Bin Çeşit Ürün…

Tekstil ürünlerinin tamamında birinci kalite kumaş kullanılmakta olup, Türkobir üyesi olan firmaların kendi tesislerinde üretilmektedir.

BU İŞİ KİMLER YAPABİLİR?
turkobirSabit geliri yeterli gelmeyip ek kazanç elde etmek isteyen ya da sabit bir işte çalışmadan nasıl para kazanabilirim düşüncesiyle gelir elde etmek isteyen tüm girişimci adaylarına; İçerisinde 50 bin çeşit ürünün katalogları bulunan 1 adet satış seti çantası gönderiyoruz. Gönderdiğimiz bu katalogda sizin çevrenizdeki potansiyel müşterilerinize satacağınız fiyatlar yer alıyor. Ancak ürünler size gönderilirken katalog üzerindeki fiyatların %40 altında bir değerle gönderiliyor. Böylelikle sizler ürünlerin satışı esnasında %40’lık bir kazanç sağlamış oluyorsunuz.
Sonrasında ise sistemimize kazandırdığınız üye sayısı 6′ya yükseldiğinde ve bu üyelerin her biri satış yaptıkça, %5′ten başlayıp %12′ye kadar yükselen bir satış primi kazanıyorsunuz.Detaylı bilgi için (Takım Öncülüğü)

Primleriniz her ayın sonunda hesaplanıp cari hesabınıza aktarılır ancak cari hasabınıza aktarılan primlerinizi siparişlerinizde kullanamazsınız 100 tl ve üzeri bir miktara ulaştığında banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. 100 tl’ye ulaşmaması durumunda bir sonraki aya devreder.

BU İŞİ KİMLER YAPABİLİR?
Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler… Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen herkes sistemimize üye olabilir. Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

KİME SATACAĞIM?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşteriniz olabilir. Ev hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes… Sabit bir işte çalışıp ek gelir sağlamak adına sistemimize üyeyseniz; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

Kısacası; Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.
Seviyeler Roller Bu Seviyeye Ulaşmak İçin Gerekli Alt Üye Sayısı ve Rolleri Kademe Seviyesine Göre Alt Ekip Satışlarından Kazanılacak Prim Oranları
KADEMELER
1. 2. 3. 4. 5.
1. Asistan Takım Öncüsü 6 Üye %5 %4 %3 %2 %1
2. Bronz Takım Öncüsü 2 Takım öncüsü %6 %5 %4 %3 %2
3. Gümüş Takım Öncüsü 4 Takım öncüsü %7 %6 %5 %4 %3
4. Altın Takım Öncüsü 6 Takım Öncüsü %8 %7 %6 %5 %4
5. Platin Takım Öncüsü 8 Takım Öncüsü %9 %8 %7 %6 %5
6. Elmas Takım Öncüsü 10 Takım Öncüsü %10 %9 %8 %7 %6
7. Zümrüt Takım Öncüsü 12 Takım Öncüsü %11 %10 %9 %8 %7
8. (*)Yakut Takım Öncüsü 14 Takım Öncüsü %12 %11 %10 %9 %8

İletişim

Tel : 0850 200 25 25

www.turkobir.com.tr


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.