Frozen Yogurt Zinciri ICEBERRY Türkiye’de İstanbul İzmir Mersin ve Ankara da 10 yeni Şube Planlıyor.
Türkiye’nin Önde Gelen Frozen Yogurt Zinciri ICEBERRY Türkiye Kuşadası 5M Migros AVM’de Kapılarını Açıyor!

Iceberry Logo“Kişiye Özel Lezzetler” Parolası ile Türkiye’de Frozen Yogurt pazarının ilklerinden olan Iceberry hızla büyüyor. Yatırımcısı ile birlikte kazanmayı kendisine ilke edinen Iceberry , 2011 yılından bu güne açtığı hiçbir şubeyi kapatmayarak yatırımcısını korumayı başardı. Yağ oranı düşürülmüş kendisine özgü Waffle ve Krep çeşitleri ile Menü zenginliğini ortaya koyan Iceberry Aydından sonra özellikle İstanbul , İzmir Mersin ve Ankara da 10 yeni şube planlıyor.

 

Sağlıklı , doğal ve garnitür çeşitliliği ile Amerika ve Avrupa’da geniş kitleleri peşinden koşturan Frozen Yogurt Türkiye’de Iceberry ile hızla yayılıyor. Ürünlerinde yüksek fruktozlu mısır şurubu , yapay renklendirici gibi insan sağlığına zararlı katkı maddelerini kesinlikle kullanmayan Iceberry özellikle çocuk ve bayan misafirlerinin yeni gözdesi.Erasta AVM 2

 

Franchise sisteminde ilk yatırımda kar sağlamak yerine yatırımcısı ile kazanma stratejisini benimseyen Iceberry için başarının birinci göstergesi mutlu ve kazanan franchiser’lar. Bu doğrultuda verdiği hizmetin kalitesini sürekli yukarıya taşımak için çalışan geniş bir kadroya sahipler. Ayrıca ürün , makine , satış , stok ve karlılık konularında bitmeyen eğitim programları ile yatırımcılarının ticari hayatlarında devamlı yanlarında olarak fark yaratıyorlar.

Yurt içinde tedarikçi zinciri konusunda en kaliteli alternatifler ile çalışan Iceberry örnek olarak , İnsan Kaynakları alanında Kariyer.net , Shop konseptinde bulunan kahve çeşitleri için Lavazza, Süt ürünlerinde ise Pınar ile iş ortaklığı yapıyor.iceberry-photos

 

 

Web Sitesi: www.iceberry.com.tr

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Erçin Erkmen / 05309284772 / info@iceberry.com.tr

Akturpark basin bulteni-01 Erasta AVM 1


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.