Türkiye’nin İlk Fast Casual Dönercisi ‘’KASAP DÖNER‘’ den Franchising
logo_vektor
KASAP DÖNER
TOPLAM LEZZET DENEYİMİ
BİZİ FARKLI KILAN NE?

Kasap Döner 67 yıllık et firması Sarıtaş tarafından 2010 yılında kuruldu. Kuruluşun’daki temel amacı, ülkemizin en fazla satılan hızlı tüketim yiyeceği olan döneri en üst kaliteye çıkartmaktı. Sadece et kalitesi ile değil, restoran kalitesi ile de en üst seviyeyi tutturmak amacı ile kuruldu.
HER DETAY İÇİN ÖZEN

Kasap Döner, toplam kalitesini sürdürebilir kılmak için, her detaya özen gösterir. Sadece müşterilerin gördüğü alanlar ve hizmetler için değil, görünmeyen tarafları içinde en üst kalite standartlarını uygular. Ses sisteminden, havalandırmaya kadar tüm detaylar incelikle planlanır ve uygulanır.

HERKESİN DÖNERİ
TÜRKİYE’NİN İLK FAST CASUAL DÖNERCİSİ
EN ÜST KALİTE, MAKUL FİYATLAR

Kasap Döner, tek bir ürüne konsantre olarak, fiyatlarını makul tutar. Mümkün olan en düşük işletme giderleri, müşterilerine kaliteli salonlarda hizmet vermesini sağlar. Türkiye’nin ilk fast casul döner restoranı olarak hizmet veren ‘Kasap Döner’ hızlı servis, rahat salonlar ve daha pek çok artı değer sunar.
YAN ÜRÜNLER

Kasap Döner, ana ürününün yanında sunduğu tüm ürünlerinde kalitesini en üst seviyeye taşır. Patates kızartması ve hatta yanında eşlik eden ketçap bile en iyisidir. İçecekler sadece cam şişede sunulur.

FRANCHİSİNG
NEDEN KASAP DÖNER?

KASAP DÖNER’İN ARKASINDA 67 YILLIK ET FİRMASI SARITAŞ VAR.

Daha çiftlikten itibaren özel olarak yetiştirilen süt danaları, Kasap Döner’in lezzetini güvence altına alyor.

ÖZGÜN KONSEPT

Türkiye’nin en çok tüketilen fast food yiyeceği olan döner, Kasap Döner konseptiyle hak ettiği yere kavuşuyor.

EKSİKSİZ DESTEK

Sürekli eğitim ve işletme desteği, reklam yatırımları ve restoran işletmek için gerekli tüm alt yapı desteği ile Kasap Döner yatırımınızı güvence altına alıyor.

ÖZGÜN İŞ MODELİ İLE KASAP DÖNER

Daha önce restoran işletmiş olun yada olmayın, Kasap Döner özgün iş modeli sizi tüm güçlüklerden koruyor. Tüm personel alt yapısı, hammadde temini, reklam, yönetim işlerini planlamanıza, yada bilmenize gerek yok. Yatırımınız tam sistem desteği ile güvence altında.

Sizde karlı bir işbirliğine başlamak için 0.216 472 24 34 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilrsiniz.


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.