TTnet Bayilik Alma ve Şartları
ttnet bayilikTTNET Anonim Şirketi, Türk Telekom iştiraki olarak 26 Nisan 2006   tarihinde kurulmuş ve 14 Mayıs 2006 tarihinde ‘İnternet Servis Sağlayıcı   Lisansı’ alarak faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye’yi internete bağlamak ve dünyayla tanıştırmak amacıyla   kurulan TTNET, bugün kurumsal ve bireysel hizmetleriyle sektörde öncü   rol oynayan, müşterilerine bugünün ve geleceğin iletişim teknolojilerini   sunan, iletişim ve eğlence şirketidir. İletişim teknolojilerinin üç   temel bileşeni olan internet, televizyon ve telefonu birlikte sahiplenen   TTNET eğitim, eğlence, iletişim, güvenlik ve işletmelere özel   ürünleriyle Türkiye’nin tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şirketin ürün portföyünde başta ADSL/VDSL2-hızlı internet erişimi, WiFi   kablosuz internet erişimi ve iPass işbirliği ile TTNET WiFi yurtdışı   erişim hizmeti, G.SHDSL, Metro Ethernet, ATM ve Frame Relay internet   erişim hizmetleri bulunmaktadır. TTnet bayilik . Sinema ve televizyonu taşınabilir hale getiren Tivibu Web ve ev   ortamında TV ekranından ulaşılabilen IPTV hizmeti Tivibu Ev’in yanı   sıra, Avea işbirliği ile TTNET Mobil markası altında GSM ve 3G dahil tüm   cep telefonu hizmetleri de TTNET müşterilerine sunulmaktadır.

TTnet Bayilik

TTnet Bayilik Aldığınız zaman internet satışı ve belirlenen   kampanyalardaki ürünlerin satışı gibi haklara sahip olursunuz. Ödeme   noktasıda olmanızdan dolayı şirketin belirttiği oranlarda ödeme başına   komisyonda alıyorsunuz. Aylık internet abonelikleri servisi ve satışı   hakkında bilgi sahibi oalcağınız için bu alandaki müşteri yönetiminede   hakim olmanız gerekmektedir.

TTnet Bayilik Bilgileri Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul İletişim Bilgileri Tel: 0 212 306 10 00 Faks: 0 212 306 10 10 Müşteri Hizmetleri: 444 0 375


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.