Trafiğe Yeni Soluk Getireceksiniz
Güney Afrikada üretilen Mellowcabs isimli elektrikli bisiklet,taşımacılığa yeni bir boyut getiriyor.Nostaljik yapısının yanında farklı ve zarif konseptiylede girişimciler için ilham kaynağı olmaya devam ediyor.
images

Son teknolojiyle  donatılmış bu bisikletlerde  bir çok teknoloji bir arada kullanılmış,hidrojenle çalışan yakıt pilleri,enerji tasarruflu frenleme, ve seyir halinde kullanabileceğiniz yerleşik tablet bilgisayarları dahi mevcut.Ürünün en önemli özelliklerinden biri taşıma işinin yanında reklamcılık alanınada yeni boyut getiriyor.Arka kısmına yerleştirilen reklamlarla  yüzbinlerce insana reklamları  ulaştırma şansı doğuyor.

Mellowcabs

Hatta sadece reklam için dahi kullanılabilecek bu ürün niteliğinde olan tasarım  ,büyük kitlelere reklamları  ulaştırmak içinde harika bir girişimcilik örneği olabilecek  nitelikte.Düşününki trafiğin en yoğun saatinde bu tasarım yollarda ve arkasında da reklamlar, büyük ihtimalle otoyollarda yada caddelerdeki herkesin dikkatini fazlasıyla çekecektir.

Bu başarılı girişimciliğin ülkemizde dahada geliştirilerek kullanılması için elimizden geleni yapmayada hazırız .Uzun yıllardır girişimcilerin  iş hayatına daha etkin ve yaratıcı fikirlerle girebilmesi için çaba sarfediyoruz.Bundan sonrada yolumuza aynı gayretle devam edeceğiz.

Bizimle iletişime geçerek ürün hakkında daha fazla  bilgi  alabilirsiniz


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.