Toptan Hurma Satan Firmalar
hurmaRamazan denince akla gelen ilk şeylerden biride hurmadır.Ramazan boyunca yoğun olarak tüketilen hurma diğer zamanlarda oldukça az tüketilmektedir.Hurma almak isteyenler için toptancıların adres ve telefonlarını sizler için yayınlıyoruz.

Hacıbey Hurmacısı
1983 Yılında Medine’de hurma ticaretine başlayan firmamız, 2002 yılında Konya’dan Türkiye geneline hurma dağıtımı yapmaya başlamıştır. 2008 yılı şubat ayında Ankara’da Kocatepe Camii yanında Türkiye’nin ilk ve tek hurma marketi olan ‘Hacıbey Hurmacı’ hurma ve hurma ürünleri marketini açmıştır.

Halil Özkan Hacıbey Hurmacı Firmasının deneyim ve kalitesi ile Medine’de bahçelerinde yetiştirdiği ve temin ettiği hurma çeşitleri ve bu hurmalar kullanılarak elde edilen birçok hurma ürününe artık zahmetsizce ve yalnız birkaç tıklamayla ulaşabilirsiniz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize bu mucizevi meyveyi gittikçe artan bir hizmet kalitesi ve ürün yelpazesiyle sunabilmek..

Adres : Dr.Mediha Eldem sk.
81/31 Kocatepe ANKARA
Tel : +90 (312) 419 80 90
Faks : +90 (312) 419 00 65
E – Posta :hurmaci@gmail.com

Uhud Hurma
Firmanın yöneticilerinde Sn.Mohsin Hussain Siraj öncülüğünde 35 yıldır Kutsal topraklarda Türk Hacı Kardeşlerimize vermiş olduğumuz hizmetin yanında firmamızın yapacağı yeni yatırımları Türkiyede yapma kararı sonucu 35 yıldır HURMA konusundaki iş tecrubemizi sadece Hac mevsimi değil yılın 12 ayında siz değerili Kardeş Türk Halkına KALİTE-HİJYEN-EKONOMİK anlayışı ile Şifalı Medine Hurma çeşitlerini (Mebrum-Meşruk-Safawi-Sugai-Hodri-Şifalı Acve) UHUD HURMA olarak toptan satışlarımıza başlamış bulunmaktayız.

HAREMEYN GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Gimat 4. Blok No: 96 Macunkoy / ANKARA
Telefon : 0312.3870786.
Faks : 0312.3870776
E-Mail : info@uhudhurma.com

ÇUMRALI HURMA PAZARI
Hurma ithalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma Medine’ den Mebrum, Safavi, Hodri, Sugayi, Sufri, Rabia, çelebi, Mesruk, Acve, Anber ve taze hurma ithalatı yapmaktadır. Firmam Sektöründe stoklu çalışabilen sayılı firmalardandır. Ürünlerini yerinde üreticiden alarak, Ülkemiz insanının hizmetine sunmaktadır. Ayrıca; İran hurması satışımızda mevcuttur.

Çumralı hurma iletişim bilgileri
Feritpaşa Mah. Toptan Gıdacılar Sitesi 5 Blok Güldağ Sk. No: 39 Selçuklu – KONYA
TELEFON : 0332 236 13 69 (Merkez)
GSM : 0536 232 44 50
E-mail : bilgi@cumralihurmapazari.com


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

15 yorum

 1. Sayın Yetkili;
  Uluslararası Tarım Gıda Konfederasyonu ve Alkazah Company olarak Istanbul Dedeman Otel (Avrupa Yakası)da yaklaşık 20 Arap firmasını 1-2 Ekim 2018 tarihlerinde misafir edeceğiz.Gelecek firmalar Gıda sektöründen firmalardır.Ağırlıklı olarak hurma ihracatı yapmaktadırlar ancak bu konu dışında gıda ve gıda makinaları konusunda da işbirliği yapmak istemektedirler.Organizasyon 2 gün otelde saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında B2B(ikili görüşmeler şeklinde gerçekleşecektir.
  Organizasyonla ilgili herhangi bir katılım bedeli mevcut değildir.
  Firmanızıda aramızda organizasyonumuzda görmek isteriz

  Saygılarımla

  S.Hamdi Çalış

  Uluslarası Tarım Gıda Konfederasyonu Genel Sekreter yrd.
  Alkazah Company Ticari Danışmanı

  Mob&Whatsup:+905427140030

  • Biz Filistin hurma bir firmasıyız. Yıllık 100 – 120 ton üretimimiz var. Çeşitli ilişkiler karşılıklı bağımlılık sayesinde Türkiye pazarına açılmak için çalışıyoruz.
   Ürün kalitesi ve en iyi fiyatla şirketler ile rekabet ediyoruz
   Bu nedenle, ilk adımımızda, genel olarak hurma ithal eden Toptan şirketlerle iletişim kuruyoruz,
   İletişim ile ilgilenen sınıf ve fiyat gönderebilir
   Saygılarımla
   Fuat Alhanash
   Alhanash Company Ticari Danışmanı
   Mob&Whatsup:+972598234606 Email: falhanash2000@yahoo.com

 2. Biz Filistin hurma bir firmasıyız. Yıllık 100 – 120 ton üretimimiz var. Çeşitli ilişkiler karşılıklı bağımlılık sayesinde Türkiye pazarına açılmak için çalışıyoruz.
  Ürün kalitesi ve en iyi fiyatla şirketler ile rekabet ediyoruz
  Bu nedenle, ilk adımımızda, genel olarak hurma ithal eden Toptan şirketlerle iletişim kuruyoruz,
  İletişim ile ilgilenen sınıf ve fiyat gönderebilir
  Saygılarımla
  Fuat Alhanash
  Alhanash Company Ticari Danışmanı
  Mob&Whatsup:+972598234606 Email: falhanash2000@yahoo.com

 3. Merhaba..
  Ben Denizli-Türkiye’de oturan bir öğretmen emeklisiyim. Gelirime bir katkısı olsun diye küçük çapta ticari işler yapıyorum.Çoğu işte olduğu gibi,tanımadığınız kimselerle ticaret yapmanın da bir riski var tabii.Üç-beş kuruş kazanacağım diye kandırılmak istemem doğrusu.Kimse istemez.. Bu yüzden,güvenilir birinden veya firmadan şu an için 100 kilo bozulmamış,eskimemiş,yenilebilir hurma almayı düşünüyorum.Teslimat,ücret konusunda bilgi verirseniz sevinirim.Bana mail adresimden ulaşabilirsiniz gizemli.yolcu35@gmail.com

 4. Merhabalar ben Cezayir de ticaretle geçimini sağlayan bir Türküm buradan Türkiye pazarına hurma ticareti yapmak istiyorum yani Türkiye’den partner arıyorum ilgilenen ciddi firma yetkilileriyle görüş fikir alış verişi yapabiliriz saygılarımla sarl bel guren899@gmail.com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.