Tişört Tasarlayarak Para Kazanmak
tisort tasarımıNe iş yapsam diye düşünüyorsanız bu işi bir düşünün derişz.Özellişkle internet üzerinden yapılacak bu işle ciddi paralar kazanmak mümkün.İnternet üzerinden bu tarz iş yapan bir kaç site mevcut.Konsepti özgün hale getirirseniz bu alanda yanlız olabilirsiniz.

Photoshop ile etkileyici resimler, logolar veya ilginç yazılar oluşturun. Oluşturduklarınızı tişörtlere bastırın ve internette satışa çıkarın. İnsanlara özel tişörtler de yapabilirsiniz. Örneğin bazı insanlar çocuklarının ya da eşlerinin fotoğrafını tişörte basmak isteyebilirler. Photoshop ile gerekli herhangi bir düzenlemeyi yapıp tişörtü normalden yüksek bir fiyata da satabilirsiniz. Tish-o.com.tr veya CafePress gibi sitelerde sizin tasarımlarınızı satma işininizi oldukça kolaylaştırabilir.

Tişört tasarlayıp satarak para kazanmak için izlenecek adımlar
1.Müşteri bulmak için alışveriş sitelerine üye olun.
2.Yaptığınız bu işten arkadaşlarınıza ve ailenize bahsedin.
3.Bir web sitesi tasarlayın.

Web sitelerinde, sosyal ağlarda, arkadaşlar arasında ya da diğer trafik yöntemleriyle reklamınızı yapın. Bu işi yaparak ne kadar para kazanabilirim? Tişörtünüzü 10 $ ve yukarısına satabilirsiniz ancak sattığınız siteler sizin satışınızdan bir pay kesebilir.mor fikirler


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.