Textbroker İle Para Kazanmaya Hemen Başlayın
Yazı yazarak para kazanamak isteyenler için textbroker oldukça kazançlı bir iş olabilir.Hele yabancı bir dilede hakimseniz çok iyi paralar kazanmanız mümkün.
textboreker

Kelime başına 12-67 cent arası rakamlarda ödeme yapan şirket, gönderdiğiniz makale yayınlandığında 500 kelimelik bir makaleniz ile ortalama 6 ile 25 dolar arasında kazanmanızı sağlıyor. Gerek ev hanımları için, gerekse emekliler ve vaktinin büyük zamanını internet üzerinde geçirenler için harika bir ek gelir ve ek iş modeli diyebiliriz.

Kayıt olarak başlayın,

Textbroker.com üzerinden kayıt olun, kişisel bilgilerinizi girerken sizden 200 kelime içeren bir metin yazmanız talep ediliyor. Birde bu formda ilgi alanlarınızı belirtmeniz gerken seçenekler var. Bu alanlarıda işaretleyerek diğer adıma geçebilirsiniz.

Üyeliğiniz onaylandıktan sonraki aşamada, müşterilerin talepleri doğrultusunda seçiminizi yaparak makalelerinizi gönderin. Sizin örnek makalelerinizi inceleyen müşteriler 2 ile 5 rakamı arasındaki yıldız değerlerinden seçim yaparak size yıldız veriyor. Sizin yıldız sayınız arttıkça ilerleyer süreçte çok daha rahat makale satışı yapabiliyorsunuz. Yıldızı artan yazarlara müşteriler direk iş verebiliyor.

Olabildiğince iyi yıldız alacak şekilde makaleler üretmeniz gerekiyor.

Müşteriler size anahtar kelimeler veriyor. Bu anahtar kelimelerle ilgili tam özgün ve verdiği anahtar kelimelerin bir kaç kez geçtiği okunurluluğu yüksek kaliteli makaleler yazmalısınız. Makaleleriniz beğenildikçe talepler her geçen gün artmaya başlıyor. Bu ek iş ile güzel kazançar sağlayabilirseniz kısa sürede profesyonel makale yazarlığına geçiş yapmayı isteyebilirsiniz.

İngilizce makale yazarı olmak için,
www.textbroker.com

Almanca makale yazarı olmak için,
www.textbroker.de

Fransızca makale yazarı olmak için,
www.textbroker.fr


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.