Teona Parfüm Bayilikler Veriyor
teona kozmetikArzu kozmetik firmasına ait olan Teona markası 2002 yılından beri açık parfüm işini sürdürmektedir.8 Şubesi olan firma bayilikler aracılığı ile şube sayısını artırmak istiyor.Firmanın hedefindeki bayi sayısı 1000 şube..

Bayilik Şartları:

Firma bayilerine eğitim,proje,pazarlama,personel ve kitap desteği sunuyor.
Ortalama yatırım tutarı:20.000 Tl

Aylık ciro hedefi:4.000 TL

Klasikleşmiş kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla modern üretim tekniklerini birleştirmektedir. Arge sürecinden başarıyla geçen ürünlerimiz listemizdeki yerini alır ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulur. Rekabettiğin giderek attığı piyasalarda bir çok açık parfüm firması olması bizi gayet memnun ediyor. Zira her yeni çıkan firma belkide bizim göremediğimiz yada farkına varamadığımız değişik fikirlerle bu işe yrı soluk katıyor.

Bu yüzden piyasdaki bu durum bizi rahatsız etmiyor. Bizim için önemli olan kalite olarak hep aynı yerde kalmak değil her geçen gün size daha iyisini sunmaktır. herkes hedefimiz diye başlar firma profillerinde bizim hedefimiz biraz farklı hatta tek bir hedef üzerine odaklandık.

İletişim
•Adres: İsmetpaşa Mah. Tuna Cad. No:33 Bayrampaşa / İSTANBUL TÜRKİYE
•Telefon: +90 212 613 56 34
•Fax: +90 212 613 56 38
•Web: http://www.teonaparfum.com/


admin hakkında 1295 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*