Tekstil Sektörünün Yurtdışı Markaları : Balizza
balizza-logo
2002 yılında AR-GE Departmanının yaptığı çalışmalar ve kadrosuna kattığı önemli tasarımcıların çalışmaları sonucu BALİZZA piyasadaki spor-şık tarzda kıyafet eksikliğini fark ederek daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla ‘’B2 BALİZZA’’ markasını yarattı. B2 BALİZZA modern kesimleri, özel yıkama efektleri ve genç stili ile hızlı bir şekilde sektörde önemli bir yere geldi. Bugün ise Türk moda sektöründe trendleri ve ilkleri yaratan önemli bir öncü olmayı başarmıştır.
Rusya, Doğu Avrupa ve Ortadoğu’da moda sektöründe iyi bir yer edindikten sonra İtalya, İspanya, İngiltere ve son olarak Amerika Birleşik Devletleri’ni de Pazar portföyüne ekleyen BALİZZA, bugün dünyada 50’nin üzerinde kendi mağazaları ve franchaising anlaşmalı mağazaları olan bir marka olmayı başarmıştır.Senede 3 ayrı koleksiyon hazırlayan BALİZZA, dünyanın önde gelen moda dergilerinde de reklâm kampanyaları ile güçlü bir marka olduğunu göstermektedir. BALİZZA ve B2 BALİZZA bugün Rusya, Ukrayna, Romanya, Polonya, Moldovya, İtalya, İspanya, İsviçre, Macaristan, Fransa, Kuveyt, BAE, Mısır, Tunus, Fas, Suriye, Suudi Arabistan, İsrail gibi dünyanın birçok ülkesinde marka olmayı başarmış bir türk markası olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyetini esas alan BALİZZA, değişim gelişim ve farklılaşmanın sürekli ve sürdürülebilir olması gerekliliğine olan inancı, kaliteden asla taviz vermeyen anlayışı ile kısa sürede çok önemli başarılara ve ülkemiz adına birçok ilklere imza atmıştır.

TÜRKİYE SHOWROOMLAR

İSTANBUL
Piyalepaşa Bul. No:12 C Blok Famas Plaza
Tel: + 90 212 220 80 80
Fax: + 90 212 291 15 60
e-mail: balizza@balizza.it

Şair Haşmet Sok. No: 27 34130 Laleli
Tel: + 90 212 638 24 52-53
Fax: + 90 212 638 24 55
e-mail: lalelibalizza@balizza.it

Koska Cad. No:6/1 Laleli
Tel: + 90 212 638 24 21
Tel: + 90 212 638 24 00
Fax: +90 212 638 24 14
e-mail: lalelibalizza2@balizza.it

Baytar Ahmet Sok.No:7 Osmanbey
Tel/Fax: + 90 212 234 18 88
e-mail: osmanbeybalizza@balizza

BALIZZA who has been started to the fashion journey in the year 1993 is a brand that creates pretentious, luxury and sophisticated new trend collections by enriching them with its own original details and gathering them in a synthesis with the oriental culture and modern urban culture of its own land. With this purpose, it has become a successful brand in the segment of luxury brands with high awareness.

In the year 2002, as a result of the studies made by the Research and Development Department and the important designers’ joined into the permanent staff of the company, BALIZZA have determined the lack of sport-chic dresses in the market and has created the “B2 BALIZZA” brand. B2 BALIZZA has rapidly taken an important place in the sector with its modern cutting, special washing affects and young style. Today, it became a leader in the Turkish fashion sector which creates the trends and firsts.

After it takes a good place in the fashion sector of Russia, East Europe and Middle East; BALIZZA add Italy, Spain, United Kingdom, and United States of America in its portfolio and effectuated to be a successful brand which has more then 50 shops and franchising contracts in the world.

BALIZZA prepares 3 different collections every year and with the commercial campaigns in leader fashion magazines of the world, it shows that it is a strong brand.

BALIZZA and B2 BALIZZA are living the rightful pride and happiness of being a successful Turkish brand in different countries of the world like Russia, Ukraine, Romania, Poland, Moldova, Italy, Spain, Swiss, Hungary, France, Kuwait, United Arab Emirates, Egypt, Tunisia, Morocco, Syria, Saudi Arabia and Israel.

BALIZZA which takes the unconditional and permanent customer satisfaction as the principal; has undersigned very important successes and firsts in the name of our country with its belief about the necessity of a continuous and sustainable development, variation and difference and its concept that never compromises from the quality.

CONTACT

Adress : Piyalepaşa Bulvarı, Famas Plaza C Blok No:12
Istanbul – TÜRKİYE

Phone : +90 212 220 80 80

Fax : +90 212 291 15 60

E-Mail : info@balizza.it


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.