Teknoloji Marketi Bimeks’ten 24 Yeni Bayilik Fırsatı
bimeks

 

Türkiye’de hızla çoğalan teknoloji market zincirinde ön sıralara yerleşen markalardan biri de Bimeks. Bimeks mağazalarında ev teknolojileri, cep telefonları,bilgisayarlardan tutun beyaz eşya ya kadar binlerce ürün bulmak mümkün. Bimeks hızla çoğalan mağaza zincirlerine eklemek üzere 24 tane daha bayilik vermeye karar verdi.

Firma yetkililerinin bayilikle ilgili açıklamaları şöyle;
Teknoloji perakende pazarında müthiş bir rekabet var. Öyle ki dünyanın en rekabetçi pazarı sayılırız. Pazarda Özellikle yabancı oyuncuların kar problemi var. Bu şekilde uzun süre devam edemezler. Teknoloji perakende pazarının bu yıl yüzde 10-15 arasında büyüyeceğini öngörüyoruz. Bimeks olarak en az yüzde 30 büyürüz. Kendimize özgü bir bayilik modelimiz var. Bu sayede hızla büyüyoruz.bimeks-bayilik Yıl sonuna kadar bayi sayımızı 76′dan 100′e çıkaracağız. 2013‘de yeni bayilik taleplerini değerlendireceğiz. 2012‘de 495 milyon TL ciro gerçekleştirdik. 2013 ciro hedefimiz ise 650 milyon TL.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.