Tekbir Giyim Bayilik Şartları
tekbirTesettür giyimin öncü markası Tekbir giyim ,1982’den beri devam ettirdiği kaliteli üretim anlayışı ile , sektörün en önemli firmlarından biri haline geldi.Özellikle son dönemlerde tesettür modasını ülkemizde yaygınlaştırarak bu alanda yeri doldurulamaz bir firma haline geldi.

Tekbir A.Ş. 2006 yılında İstanbul Mahmutbey’deki 5.500 metrekare alan üzerine kurulu ve toplam 17.500 metrekare kapalı alanı olan yeni üretim fabrikasını, fabrika satış mağazasını ve toptan showromunu hizmete açmıştır. Teknolojiye ağırlık vererek bütün makinelerini yenilemiştir. Bilgisayarlı makineleriyle daha kaliteli ve hızlı üretimle birlikte imalat kapasitesini ve istihdamı artırmıştır.
Tekbir

Tekbir

Türkiye’deki büyük şehirlerden başlayarak mağazalar zinciri oluşturan, mağaza açmadığı illere bayilik vererek her noktaya ulaşmaya çalışan Tekbir dünya medyasının odağı haline gelmektedir. Beş kıtaya ihracat yaparak tesettürü dünyaya tanıtmaktadır.

Tekbir Giyim bayiler ağını genişletiyor. Dünyanın her noktasında yeni bayilikler verilecektir. Kalite ve güvenin markası Tekbir Giyim 2011 yılında tüm dünyada bayilik ağını genişletmeyi hedeflemektedir. Sizde Tekbir Giyim bayisi olabilirsiniz.

Tekbir Giyim’in bayisi olmak ve tesettür giyimin öncü markasını ülkemizde, şehrimizde temsil etmek için tek yapmanız gereken sitemizden başvurunuzu yapmaktır.

http://www.tekbirgiyim.com.tr/bayilik.aspx


admin hakkında 1306 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.