Tchibo 2013 Yılında Franchise Veriyor mu?
tchiboSon dönemlerde Türkiye pazarındaki reklamlarıyla piyasada daha iyi tanınır hale gelen Tchibo Türkiye pazarında da marka bilinirliğini iyice artırmış oldu.Peki Tchibo kimdir?

1949 yılında Max Herz ve Carl Hiryan tarafından Hamburg’da kuruldu. İkili iş hayatına öncelikle posta ile kahve satışı yaparak başladı. Şirketin ismi Tchilling ve Bean (Kahve Çekirdeği) kelimelerinin birleşiminden oluşturuldu. 1952 yılında, dar bütçeler için tarifler, son moda tüyolar gibi içerikler barındıran Tchibo Dergisi aylık olarak yayınlanmaya başlandı.
Tchibo, Starbucks ile birlikte dünyanın en büyük kahve üreticilerinden biridir.1954 yılında ilk kez satışa sunulan Gold Mocca, Almanya’da kısa bir süre içerisinde popüler hale geldi. Bu kahvenin özelliği farklı dokuz kahvenin harmanlanarak üretilmiş olmasıydı.

Tchibo, Türkiye’de ilk mağazasını 2006 yılında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtı. Bugün Türkiye’de 50 adet Tchibo mağazası bulunuyor.

Tchibo bayilik bilgileri

Gördüğümüz kadarıyla bir çok girişimci tchibo’dan bayilik almak istemektedir.Bu konuda bizde firmayla görüştük ve firmanın 2013 yılı içinde bayilik vermekle ilgili bir planı olmadığını öğrendik.Belki 2014 yılında böyle bir çalışma içine girebilirler bizle kalın haberden geri kalmayın.

2013 iş fikirleri, Avm iş fikirleri, iş fikirleri 2013, iş kurma fikirleri, iş kurmak istiyorum, iş kurmanın yolları, tchibo bayiliği nasıl alınır, tchibo bayilik, tchibo bayilik şartları, tchibo bayilik veriyor mu, tchibo franchise, tchibo franchise bedeli, tchibo franchise şartları, tchibo franchise veriyor mu, tchibo franchising, yeni bayilikler, yeni franchisingler, yeni iş fikirleri, yeni iş fikirleri 2013,tchibo bayilik veriyormu,tchibo bayilik almak


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.