Tavuk Dünyası Yatırım Maliyeti Nedir?
tavuk-dunyasi
îki yıl süren Ar-Ge ve markalaşma süreci sonunda altyapı çalışmaları tamamlanan Tavuk Dünyası, kısa süre içinde İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılmayı hedefliyor.

Dört ayda toplam sekiz şubeye ulaştıklarını söyleyen Tavuk Dünyası Genel Müdürü Taylan Kaya, 2012 yılının sonunda 17 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirtiyor.

220 BİN TL’YE AÇABİLİRSİNİZ

Şubat ayından itibaren franchising verdiklerini ifade eden Kaya, “Franchise sistemi markamızın gelişimi için en iyi yöntem olarak gördüğümüz için seçtik. Çünkü franchise sistemi, işini geliştirmek ve yeni iş kurmak isteyen girişimcileri bir araya getiren ve markanın gelişmesini sağlayan ve her tarafın haklarını en iyi şekilde koruyan bir sistem” diyor.

Franchise sistemi ile alışveriş merkezinde açılacak bir restoranın maliyeti 220 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor. Aylık sürekli franchise ödemesi operasyon ve reklam katkı bedeli adı altında yüzde 5 olarak alınıyor. Alışveriş merkezi veya ana arter bir caddede açılan restoranın geri dönüşü yerin durumuna göre iki yıl ile dört yıl arasında değişiklik gösterebiliyor.

14 SAAT MARİNE EDİLİYOR

10 yıldan fazla yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösterdiklerini belirten Kaya, Tavuk Dünyası konseptinin diğer markalardan farklı olduğunu söylüyor ve şöyle devam ediyor:

“Bize özel reçetelerimizle hazırladığımız soslarımızla tavuklar 12 ile 14 saat aralığında marine ediliyor. Ürünlerimiz şubelerde farklı bir işleme tabi tutulmadan müşterilerin önünde pişiriliyor. Uzun raf ömrü sağlayan katkı maddeleri kullanmıyoruz. Konserve veya şoklanmış ürünler, gıda boyalarına yer vermiyor, doğal ve taze gıdalarla hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tavuk Dünyası restoranı açmak isteyen yatırımcı adaylarında aranılan en büyük kriter, franchise sistemini bilmesi ve özümsemesi, markaya sahip çıkması ve markanın büyümesine kadar özen göstermesi.”

Bayilik Şartları

Uygun yer: AVM’ler ve işlek caddeler. İlk sermaye: 220 bin ile 350 bin TL arasında değişiyor.
Ciro hedefi: Lokasyona göre değişiyor.
Bayilerde aranan özellikler: Franchise sistemini bilmesi, markaya sahip çıkması.
Başvuru için: 0533 607 59 94

info@tavukdunyasi.com


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.