Tavuk Dünyası Bayilik Şartları
tavuk dünyasıEn hızlı büyüyen firmalardan biride Tavuk dünyası firma 2013 yılı sonuna kadar 30 şube daha açarak şube sayısını 50’ye çıkarmayı planlıyor.Tavuk dünyası sadece yurtiçinde değil yurtdışındada şubeler açmahazırlıklarına başladı bunların başında Dubai ve suudi arabistan geliyor.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler
Girişimci bir ruha ve başarma isteğine sahip olmak, tercihen geçmiş iş tecrübelerinde başarılı olmak, tüm mesai zamanını Tavuk Dünyası’na harcayabilecek konumda olmak, Tavuk Dünyası için gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak.

Franchise Verme Süreci
Aday tarafından Franchise ön başvuru formu doldurulur. Tavuk Dünyası tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile karşılıklı görüşme yapılır. Varsa aday lokasyon ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Adayın ve aday lokasyonun uygun olması durumunda mimari proje çizilir. Mimari proje uygulamasına başlanır. Personel alımı ve eğitimi Tavuk Dünyasi tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama Tavuk Dünyası operasyon ekibi tarafından kontrol edilir ve gerekli yönlendirmeler yapılır.

Tavuk Dünyası bayilik Şartları:

Tavuk dünyası franchise verdiği işletmecilerden giriş ücreti yerine,aylık franchse ücreti reklam payı vs adı altında cirodan %3.5 pay alıyor.

100 m2 lik bir dükkanın açma bedeli ise ortalama 200-400 bin TL ‘yi buluyor.

Bayilik için Tıklayınız

Altayçeşme Mahallesi Yasemin Sokak
Soykent Sitesi C-Blok No:2/B Maltepe – İstanbul
Tel: 0216 399 17 80
Faks: 0216 399 17 82
info@tavukdunyasi.com


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.