Tatbak Bayilik Verecek
Geleneksel kültürümüzün vazgeçilmez tadlarından biri olan el yapımı Kurabiye’nin, ürün zenginliğini masalarımıza sunan TATBAK siz değerli dostlarıyla marka geçmişi ve ürün yelpazesini paylaşmaktan onur duyar.

Tecrübesi, bilgi birikimi ve ustalıkla birlikte tamamen el emeğinin ürünleri olan bu özel kurabiyeler, bildik tatlarının yanında görsel sunumu ile de sizlere şölen havasında lezzetler sunmak için hizmetini büyütmeye devam ediyor.

TATBAK, 1982 yılında Türk toplumunun sosyal yaşamında vazgeçilmez bir yeri ve gıdanın önemli kollarından olan unlu mamuller sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.
anasayfa_01
Geleneklerinden kopmadan, müşterilerine yenilikçi yaklaşımlarla el yapımı lezzetli kurabiye çeşitleri sunar.

· Misyonumuz

Her geçen gün artan ürün çeşidi ve kalitesiyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmak, hayatlarına birbirinden değişik tatlar katarak özel ve kişisel bir bağ kurmak.

· Vizyonumuz

Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz bu alanda uzmanlaşarak Türkiye’de pazar payını hızla geliştirmek.

· Kalite Politikamız

TATBAK olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün TATBAK ailesine eklenen yeni müşterilerimizle beraber, 28 senelik sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız.

atbak Bayilik Bilgileri
Tatbak Unlu Mamülleri
Kalyoncu Kulluk Cad. No:101
Tarlabaşı-İstanbul
Tel: 0 212 250 13 29 – 250 56 15
Web: www.tatbak.net


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.