Takva İnşaat Türkiye Geneline Ücretsiz SilkPlaster Bayiliği Veriyor
Silk Plaster liquid wall paperTakva İnşaat, 2009 yılından beri çeşitli sektörlerde bölgesinde her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi, öncü bir firma olarak yerini almıştır. Firmamız silk plaster makrası adı altında bina içi duvar kaplama çözümleri ithal etmenin yanı sıra inşaat ekipmanları alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Pazardaki varlığımızın ve rekabet gücümüzün düşük maliyetle, yüksek kalitede ve güven veren bir yapıya bağlı olduğu inancındayız.
[kml_flashembed movie=”http://orjinalisfikirleri.com/wp-content/uploads/2013/04/250×150-silk3.swf” height=”150″ width=”250″ /]

 

Geleceğimizin, müşterilerimizi tatmin etmek kabiliyetine bağlı olduğuna inanmaktayız. Bu arzumuz müşterilerimiz için üstün kalite ve hizmet anlayışını sunarak sürdürecek ve müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz. Firmamız tüm projelerinize, planlama ve tasarım aşamasından itibaren teknik ve lojistik anlamda profesyonel destek verir.
IMG_0128

Firmamızın
bulunduğu sektörlerde doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürecek ve bu sektörlerin hakettiği kaliteyi en uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan, zamanında uygulama ve uygulama sonrası servisimizle pekiştirecek, gelişmeye açık geniş bir bakış açısına sahip, insana ve çevreye saygılı bir sektör şirketi olmaktır.

DSC_1462

Bu bağlamda Silk Plaster Markası adı altında iç cephe duvar kaplama çözümleri olarak Ülke genelinde Bayilik Sistemi Oluşturmaktadır.
Elite+design

Neden Silkplaster Bayiliği?

Bayilik için 15000 Usd gerekiyor. Karşılığında stok malı veriliyor. Yani Bayinin bir stoğu olmuş oluyor. İsim hakkı için herhangi bir talep yok. Ayrıca Ses ve ısı izalasyonu sağlayan ürün, küf mantar vb tatsıs durumları oluşturmadığından rutubetli alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır. Diğer özellikleri aşağıdaki gibidir;

 

diğer özellikler


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.