Sushi Bayiliği Almak İstermisiniz ?
Sushi bayiliği veren firmalar
Sushi bayiliği veren firmalar

Başlangıç Bedeli
50.000 USD
Yatırım Bütçesi
1.500 – 2.000 USD /m2
Bütçe Aralığı
Kullanım Bedeli
%6 + KDV
Ortalama Kâr Oranı
%10 -20
Hedef Bölge
İSTANBUL,ESKİŞEHİR, İZMİR, BURSA, ANTALYA, ADANA
Personel Eğitimi
Var
Proje Eğitimi
Var
Pazarlama Eğitimi
Var

Sushico ile Japon, çin ve tayland  yemekleri bayiliği almak istiyorsanız hemen firmayla iletişime geçebilirsiniz.Birbirinden lezzetli kültürlerin menüleriyle Sushico girişimcilerini arıyor

SushiCo, 1997’den bu yana Suadiye, Levent İş Kule, Nişantaşı, Kanyon, Astoria, Palladium, Altunizade, Kemerburgaz, Bahçeşehir, Ümraniye Meydan, Ataköy Plus Avm, Kavacık, Akasya Acıbadem; Ankara GOP, Panora ve Gordion; Bursa Korupark, Kıbrıs Lefkoşa, Antalya Lara, Alanya; İzmir Alsancak, Ege Park ve Makedonya-Üsküp’deki restoran zincirleri ile en lezzetli Uzakdoğu yemeklerini sunmaya devam ediyor. Çin, Japon ve Thai mutfağından yemeklerin yer aldığı geniş bir menüye sahip olan SushiCo’nun spesiyalleri arasında özel Sushi Roll’lar, Zencefil Soslu Çıtır Tavuk, Kuşkonmazlı Dana Eti, Kızarmış Pekin Ördeği, Teriyaki Soslu Somon ve Kızartılmış Dondurma’yı saymak mümkün.

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Kıbrıs’ta çok geniş bir alanda paket servisi yapan SushiCo aynı zamanda tüm Türkiye’ye 2000 kişiye kadar özel menüler hazırlayıp catering servisi de vermekte. Seçkin müşteri kitlesine kaliteli servis vermekten ödün vermeyen SushiCo, yeni şubeler açarak Uzakdoğu lezzetlerini tüm meraklılarla paylaşmaya devam ediyor.

İletişim:
BNS Gıda ve Turizm Hizmetleri A.Ş.
Barbaros Mah. Evren Cad. Çim Sok. No:22 Ataşehir/İSTANBUL
Tel : 0216 455 44 95
Fax : 0216 456 73 58
www.sushico.com.tr


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.