SuperSlow Zone, franchise vermek için yeni yatırımcılarını arıyor
SSZ Logo-Orijinal, özgün , saygın ve uluslararası en prestijli kurum olan IACET tarafından akredite edilmiş bir yöntem olan SuperSlow Zone, Türkiye’deki şubelerini tüketicilerden gelen talep üzerine arttırmak ve bu sistemi tüm yurtta ulaşılabilir kılmak istiyor.

Amerika’daki 32 yıllık bilimsel bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkan ve etkinliği kanıtlanmış olan SuperSlow Zone, haftada sadece iki gün -20 dakikalık egzersizler ile “kişiye özel kas güçlendirme” programı sunuyor. Tüm kas gruplarını çalıştırarak vücudu sağlamlaştıran bu yöntem; özel tasarlanmış, son teknoloji 8 farklı makinede, uzman eğitmenlerin eşliğinde gerçekleşiyor.

Duruş bozuklarını düzelten, yaşlanma etkisini yavaşlatan ve hatta yanlış spor ve beslenme alışkanlığı nedeni ile kaybedilen kasların geri kazanılmasını sağlayan SuperSlow Zone egzersizleri aynı zamanda fizik tedavi tamamlayıcısı olarak da tercih ediliyor.

Üç temel unsuru dikkate alan SuperSlow Zone; Yüksek yoğunlukta, maksimum sayıda kas lifini çalıştırıp, düşük kuvvet egzersizi yaptırarak, kas gücünü maksimuma çıkartıyor

ZONE® Türkiye Master Franchise sahibi Dilek Emir yoğun iş temposu, sağlık durumu veya fiziksel özellikleri nedeni ile spor yapamayan kişilerin SuperSlow Zone egzersizlerini tercih ettiğinin bilgisini veriyor.

IACET tarafından 3. Derece Uzmanlık Sertifikası ile yetkilendirilmiş olan ve SuperSlow ZONE® Türkiye Enstitü görevini yürüten Dilek Emir; 4’ü İstanbul’da olmak üzere, İzmir ve Denizli’de bulunan şubeleri ile sektörde önemli bir ihtiyacı karşıladıklarını belirtiyor. İstanbul dışında başta Ankara, Adana, Bursa ve Antalya’da olmak üzere tüm illerde en az 2 adet SuperSlow Zone merkezlerinin açılması hedefleniyor.

Bir yandan çok karlı bir işin parçası olacak, bir yandan mesleki kariyerine katkılar sağlayacak, müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırarak kişisel tatmin ve mutluluk sağlama imkanı elde edecek SuperSlow Zone franchise sahipleri için gerekli şartlar ise şöyle;

Genel Şartlar;

· Elit bir muhitte , 125-150 m2 lik mekan gerekmektedir.

· Ancak randevu ile gelindiği için cadde üzeri olması şart değildir.

· 7 adet Nautilus marka SuperSlow için özel üretimiş ileri teknoloji antrenman ekipmanı

· Sürekli geliştirilen personel

· Franchasing bedeli, makineler, makinelerin ithalatı, gümrük, nakliye vs. giderleri dahil, açılacak ile göre KDV hariç .70.000,-80.000,- USD arasında değişmektedir.

· Her bir eğitmen’in sertifikasyonu KDV hariç 500 USD’dir.

Franchising Alacaklara Sunulacaklar

· Devamlı etkin pazarlama desteği
· Özel kıdemli ulusal medya ve röportajlar listesi
· Merkezden alınan sürekli özel teknik destek verilmektedir.

Franchise Alacak Adaylarda Aranılan Özellikler

· Girişimci bir ruh , çalışkanlık ve başarma tutkusu.

· SuperSlow Zone açmanın gerektirdiği yatırımı karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

· Spor eğitimi veya tecrübesi gerekmemektedir .

· Güleryüzlü , çözüm odaklı, pozitif yaklaşıma sahip

· İnsanlara yardım etmekten , sağlıklarına, yaşamlarına olumlu katkılarda bulunmaktan mutluluk duyan kişiler olması beklenmektedir

Yatırım maliyetinin 70.000-80.000 USD+KDV arasında değiştiği bu sistemde aylık ciro hedefi (KDV hariç) 55.000-80.000 TL arasında değişiyor

Kar marjı ise % 65-70 arası

Franchise başvurularınızı info@superslowzoneturkey.com adresine mail yolu ile yapabilirsiniz.

Şubeler; İstabul-Bağdat Caddesi, 1.Levent, Göktürk / İzmir-Alsancak

Web sitesi;http://superslowzoneturkey.com

Facebook; Superslowzoneturkey

Twitter; Superslowzoneturkey


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.