Sular Tarım Makinaları Bayiliği
sular
Harran ovasında bilinçsiz sulama nedeniyle meydana gelen çoraklaşmayı önlemek amacıyla sular tarım makineleri tarafından üretilen sulama makinesi çiftçiler tarafından ilgi gördü.

Urfa HA-1995 yılı Atatürk Barajından Harran ve Şanlıurfa Ovasına Fırat’ın suları bırakıldı. Bu tarihten sonra bilinçsiz bir şekilde yapılan sulama beraberinde tarlalarda çoraklaşmanın meydana gelmesine sebebiyet verdi.

Harran ovasında meydana gelen çoraklaşmayı önlemek amacıyla Sular Tarım Makinaları tarafından yeni üretilen sulama makinesi çiftçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Sular Tarım Makinaları Tarafından Harran Üniversitesi Makine Fabrikasında imal edilen yeni sulama makinesi Şanlıurfa ve bölge çitçisinin hizmetine sunuluyor.

Sular tarım makineleri tarafından yeni üretilen sulama aleti insan gücü gerektirmeden sulama yaparken içerisinde suyun kalmadığı anlarda ise makine otomatik men devre dışı kalıyor.

Sular Tarım Makinaları Tarafından Harran Üniversitesi Makine Fabrikasında imal edilen yeni sulama makinesi Şanlıurfa ve bölge çitçisinin hizmetine sunuluyor.

Sular tarım makineleri tarafından yeni üretilen sulama aleti insan gücü gerektirmeden sulama yaparken içerisinde suyun kalmadığı anlarda ise makine otomatik men devre dışı kalıyor.

Harran üniversitesi makine fabrikası içersinde sular tarım makineleri tarafından yeni sulama makinesinin üretim çalışmaları hakkında Urfa Haber Ajansı muhabirine bilgi veren Sular Tarım Makinaları Bölge Bayii Mehmet Erdoğan “Yeni üretilen sulama makinesinin çiftçiler tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade ederek, sulama makinesinin Şanlıurfa ve bölge çitçisi için üretimine aralıksız devam edildiğini belirtti.

Dünyada en az masrafla çalışan modern sulama sistemlerinden biri kabul edilen makinalarımızla çiftçilerimizin tarlalarındaki ürünlere istedikleri suyu dağıtmalarını, su, enerji ve işçilik tasarrufu da yaparak daha fazla üretim almalarını sağlamaktayız.

SULAR Sulama Makinaları çiftçimizin kolay kullanımı için tasarlanmıştır. Kullanımıyla, kalitesiyle çok kısa bir sürede üreticilerimizin vazgeçilmez bir sulama ekipmanı haline gelmiştir.

SULAR Sulama Makinaları 11 yıllık tecrübe ve bilgisiyle, 18 değişik boyutta sulama makinası üretmektedir.

Pazardaki diğer firmaların önüne geçmiş bulunan firmamızın ana üretimi ve uzmanlık alanı otomatik tamburlu sulama makinalarıdır.

AR-GE çalışmalarımız da yanlızca sulama sistemleri ile ilgilidir.

Üretim yelpazemizi çoğaltmayarak ve yanlızca uzmanlık alanımızdaki sulama makinalarının üretimi konusunda yoğunlaşarak siz müşterilerimize 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, benimsemiş olduğumuz kaliteli üretim anlayışıyla, teknolojilerimizi devamlı yenileyerek üreticilerin taleplerine her zaman en iyi şekilde cevap vermek ve Sular Sulama Makinalarımızı bir dünya markası yapmaktır.

Sular Sulama Makinaları olarak, otomatik tamburlu sulama makinalarımızla kısıtlı ülke suyumuzun ekonomik kullanılmasını sağlıyor, bu şekilde su, işçilik ve enerji tasarrufuyla hem ürün artışına hem de ülkemizin zenginleşmesine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hedefimiz müşterilerimize 365 gün, 24 saat boyunca verdiğimiz kaliteli servisimizi olanca hızıyla devam ettirmek ve pazardaki lider konumumuzu koruyarak pazar payımızı devamlı arttırmaktır.

Bayilik Formu İçin Tıklayınız:Sular tarım makinaları bayilik


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.