Spray Cooperation Yalıtım Bayiliği
spray
12 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle Spray Cooperation, yalıtım ihtiyaçlarını karşılamak üzere çok daha büyük ölçekli projelerle Belçika’nın bireysel,kurumsal eski ve yeni yapılarında Isı,Su ve Ses yalıtım eksikliğini dolduran, bu kapsamda da güven veren bir Yalıtım uygulama merkezidir.
Spray Cooperation Belçika çalışma alanlarındaki başarılarıyla Belçika sınırlarını aşarak , Türkiye ve Komşu sınırlarını da hedef alarak Yalıtım teknolojilerine yön veren bir mükemmeliyet merkezi olma hedefiyle, 2012 yılında Türkiye’nin gurur kaynakları arasındaki yerini almak için Spray Cooperation Yalıtım Mühendisliği San.ve Tic Ltd.Şti hayata geçirmiştir.
Tüm yalıtım sektöründe ,en son Makine teknolojilerimiz ile Pazar talepleri ve müşteri tatmini doğrultusunda,Dünya kalitesindeki Poliüretan köpük sprey ile ısı,ses yalıtımı ve Polyurea ile su,zemin yalıtım ürünlerini ,İnsana ve çevreye saygılı uygulayarak,İnsan kaynaklarını devamlı olarak geliştirerek Yalıtım bilincini yayarak büyümek,”Yalıtım Danışmanı” imajı ile de Sektörde öncülüğümüzü devam ettirmektir.

Türkiye ve Çevre Ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak,sektörde sağlıklı büyümek,yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak,insanın yalıtım konforundan faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir.

Zafer ŞERBET

Telefon Numarası

(212) 4853489

Adres Bilgileri

Adres: i.o.s.b mutsan san.sit 7 blok no 32
İl: istanbul
İlçe: başakşehir

e-posta adresi

info@spraycooperation.com

Web sitesi

spraycooperation.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.