Sokakta Ne Satarak Para Kazanabiliriz
Sokakta ne satılır
Sokakta ne satılır

Sokak satıcılığı basit bir iş modeli gibi görünsede bir çok ülkede oldukça popüler işlerden bir tanesi öyleki belediyeler bu işi oldukça profesyonel bir şekilde dahi planlamış vaziyette.

Elbetteki ne satarsak satalım sunumun başarısı için iyi tasarlanmış , stand yada seyyar araba gerekmekte.Bu yapıldıktan sonra geriye kalan sizin beceriniz.Peki sokaklarda neler satabiliriz.

1.Nohutlu yada Tavuklu Pilav: Türk milleti olarak, yanında pilav olmadan doymayan insanlarız. Bu yüzden pilav bizim vazgeçilmez yemeklerimizden diyebiliriz. Pilavlarınızı sokakta öyle güzel sergilemelisiniz ki, insanlar karşısından geçerken mutlaka tadına bakmak isteyeceklerdir. Az gibi görünen pirinçten piştikten sonra fazla fazla pilav vermesi bir berekettir. Biz de bu bereketten faydalanmanızı öneriyoruz. Ayrıca yanında içecek olarak da ayran sunmanız, işinizin bir yan geliri olacaktır.

2. Farklı Lezzletlere Sahip Krep: Krep yapmayı hemen hemen herkes bilir ve birçok insan da seve seve yer. Çok klasik ve basit bir aparatif olan krepi farklı sunumlarla müşterileriniz sunabilirsiniz. Örneğin, peynirli, sucuklu, ezmeli ya da meyveli krepler yapıp satabilirsiniz. Tıpkı pirinç de olduğu gibi hamur da bereketli bir ürün olduğu için kar marjınız bu işte de oldukça yüksektir.

3. Yumuşak Dondurma: Küçük bir sermaye ile yumuşak dondurma imalatı makinesi alabilirsiniz. Soft dondurmalarınızı alışveriş merkezlerinde ve işlek caddelerde rahatlıkla satabilirsiniz.

4. Kahve veya Salep: Özellikle de kış günlerinde iyi rağbet göreceğine inandığımız ürün kategorisinden bir tanesi de sıcak içeceklerdir. Çayın dışında en çok içilen sıcak içecekleri de sokaklarda satabilirsiniz.

5-Dilek Feneri : Sokakta satmak için seçebileceğiniz ürünlerin arasından en farklı olanı en sona sakladık diyebiliriz. Çünkü bu ürün diğerleri gibi bir gıda ürünü değil. Özellikle yaz akşamlarında işlek caddelerde ve sahillerde çok iyi satılabilecek bir ürün olan dilek fenerlerini %  100 kar ile satabilirsiniz.


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.