Siteninizin Hitini Nasıl Artırabilirsiniz?
site hitiWeb sitesi sahibi herkes sitesine giren kişi sayısını artırmak ister.Nekadar çok ziyaretç, o kadar çok kazanç demektir.Pekin sitenizin hitini nasıl artırabilirsiniz?Eminim hangi siteye girerseniz girin,sitenizin hitini artırmanın en iyi yolunun iyi bir site optimizasyonu olduğu yazılmış olacaktır..

Kesinlikle katılmakla birlikte iyi bir optimizasyonun sitenize sadece %10 dan daha düşük bir düzeyde etkisi olacaktır.Nedeni ise milyonlarca hatta milyarlaca site sahibinin bu işlemi yaptırmasıdır.Bu kadar çok sitenin iyi bir optimizasyondan geçmesi,sizin sitenizin ilk sıralara çıkma olasılığını düşüreceği gibi,ilk yüze dahi girmenizi sğlayamaz. Nedeni açıktır,iyi bir seo sadece sizi sıradan bir sitenin önüne geçirebilir.Elbetteki herkes web siteleri aracılığı ile para kazanmak istemektedir,fakat bunu bir şirket olarak düşünüp bunun içinde bir yatırım yapmanız gerekmektedir.

Yapılması gereken şudur,reklam verinizki siteniz arama motorlarında ilk sıralara yükselebilsin,aksi takdirde aylar yıllar geçsede siteniz 500 yada 1000 adet günlük ziyaretçi sayısına ancak ulaşabilir.Forum sitelerinde yazan iyi bir seo yapın falan filan bunları dikkate alın fakat bu işin yanlızca onlarla yürüyeceğinede inanmayın. Eğer ticari bir siteniz varsa zaten reklam vermek zorundasınız aksi takdirde satmayı planladığınız ürünü satmayı hayal bile etmeyiniz. Adsense kazancı sağlamayı planlıyorsanız,bir kaç ay reklam vermeniz sizi diğer sitelerin önüne taşımaya yardımcı olacaktır.

Aslında yaptığınız siteden para kazanmak istiyorsanız adım adım şunları yaparsanız dahada başarılı olacaksınız demektir.

1-İyi bir seo,sitenizin başarısına etkisi %10
2-Orjinal bir İçerik-%10
3-Arama motorlarına reklam vermek -%80 Eğerki kazanmak istiyorsanız yaptığınız işe yatırım gerektirir,bunu internetten yapıyorsanızda reklam vermek gereklidir.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.