Siemens Elektronik Bayiliği
simens Siemens Yetkili Satıcılarından herhangi birine gelen tüketicilerimizin burada ev teknolojisi adına aradığı her şeyi bulabilmesi, birçok seçenek arasından kendisine fonksiyon, estetik ve fiyat açısından en uygun seçeneği görebilmesi en büyük amacımız. Böylelikle tüketicimize daha kapsamlı bir hizmet sunacağımıza inanıyoruz. Kendini kanıtlamış ve üstün hizmet anlayışına sahip Siemens beyaz eşya, elektronik eşya ve küçük ev aleti satan Solo Yetkili Satıcılarımızdan bu hizmeti alabilir; Ankastre ürünlere yönelik detaylı çözümlerimize ise yine konusunda uzman Yetkili Satıcılarımızın kılavuzluğu sayesinde ulaşabilirsiniz.

Siemens bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimcilerin karşısında 3 bayilik seçeneği var. Bunlardan ilki; Siemens ankastre / mutfakçı bayiliği, ikincisi; Siemens solo ve ankastre bayiliği ve üçüncüsü ; Siemens mağaza bayiliğiSiemens Bayilik hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden Siemens’i arayıp bu bayilikler ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Siemens Bayilik Başvuru talebinizi ise bu linkten girerek karşınıza çıkan sayfadaki başlıklardan diğer talep kısmından iletebilirsiniz.

Siemens Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 34771 Umraniye, İstanbul
Telefon : 0 216 528 9000
E-posta : kurumsal@bshg.com


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.