ShopPHP ile E-ticaret’te 1 Günde Mağaza Sahibi Olun
shopphp Ticaret insanlığın varoluşuyla doğmuş bir kavramdır. Zaman içerisinde sosyal ve ekonomik yapının değişmesine paralel olarak toplayıcılık ve avcılıkla başlayan ticaret, sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçişte büyük değişikliklere uğramıştır. Özellikle internetin hayatımıza girmesiyle ticaret başka bir hal almıştır. Teknolojinin ve teknolojiye bağlı olarak iletişimin hızla ilerlemesi yeni kavramları da oluşturmaktadır. Bu kavramlardan bir tanesi e-ticaret (elektronik ticaret) kavramıdır. Oluşturulma amacı ticarete dönük olmayan internet, sahip olduğu yüksek ticaret potansiyelinin fark edilmesiyle birlikte, hızla bir ticaret platformuna dönüşmüştür. Bilişim teknolojileri alanında son yıllarda yaşanan hızlı gelişmeler ve özellikle iletişim ağlarının küresel bir nitelik kazanarak, dünya genelindeki tüm bireylerin coğrafik sınırlar olmaksızın iletişim kurmasına imkan sağlaması, toplumlar arasındaki etkileşimi önemli ölçüde artırarak küreselleşme eğilimlerine hız kazandırmıştır. İnternet teknolojisinin gelişerek yaygınlaşması ülkeler arasındaki sınırları ortadan kaldırırken, zaman kavramını alt üst etmiştir. Teknolojik alanda yaşanan bu gelişmeler başta ekonomi olmak üzere yaşamın her alanında önemli değişikliklere yol açmış ve bu süreçte yeni bir ticaret şekli olarak e-ticaret ortaya çıkmıştır.

Koca bir mağazaya yapacağınız yatırımın sadece küçük bir miktarı ile dünyanın heryerine açılan bir sanal mağaza kurmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, İşte çözüm ortağınız ShopPHP.

ShopPHP ile Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanan arabirimli mağazanızı aynı gün açıp,hemen satışa başlayabilirsiniz. Lisansladığınız versiyon boyunca çıkan güncel sürümleri ise ücretsiz alabilirsiniz.
ShopPHP‘nin diğerlerinden ayıran özelliği tüm site ve e-postaların HTML şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile paneliniz ve/veya FTP üzerinden tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.
Tüm özelliklere gözatın

shopphp

E-ticaret kavramı Türk tüketicisi için temkinli yaklaşılan bir kavramdı ama son zamanlarda özellikle TV reklamlarının da etkisi ile siteler tanındıkça müşterilerin temkinli davranışları yerini rahatlığa bırakmıştır. Bu da e-ticaretin geleceği için daha yararlı ve net sonuçlar ortaya çıkacağının bir göstergesidir. Türkiye’ de 10 yıllık bir geçmişi olan e-ticaret diğer ülkelere göre ülkemizin yeni keşfettiği bir ticaret alanıdır. Tüketicilerin diğer ülkelerde yer alan tüketicilere göre e-ticareti yeni tanıdığı düşünülürse, zamanla sistem daha da benimsenecektir.

Yazılımınız ne kadar iyi, kolay kullanımlı ve geniş kullanıcı destekli olursa, bir de satışa konulan ürünler ve fiyatları konusunda piyasaya hitap ediyorsanız , bu sektörün önde gelenlerinden birisi olma yolundasınızdır. E-ticaret’te unutulmaması gereken en önemli konu ise bu yazılımın desteğidir. Size en iyi destek verecek ve bilgisi ile sizi en iyi şekilde yönlendirecek firmalardan biri de Shopphp’dir.

Shopphp Yazılımıyla Sahip Olacaklarınız;
Shopphp yazılımı sayesinde, Affiliate sistemi ile diğer kullanıcılar, ürünlerinizi kolayca kendi sitelerinde bir blok içinde yayınlayabilir, tıklama ve/veya sipariş başına kazanç sağlayabilirler. Sizde ekstra bir reklam maaliyetine girmeden, sadece satış üzerinden komisyon verebilir ve/veya sitenize gelen ziyaretçi başına ücret ödeyebilirsiniz. ShopPHP ile çok detaylı bir kargo yönetim menüsüne sahipsiniz. Kargo firmanız ile anlaşmanıza göre birden fazla kargo hesaplama yöntemi kullanabilirsiniz.
ShopPHP yazılımındaki e-bülten yönetimi, sadece bu işi yapan yazılımları aratmayacak kadar detaylı kullanım alanına sahiptir. ShopPHP yazılımında promosyon kodu desteği ile müşterilerinize, %x indirim veya X TL indirim tanımlayabilirsiniz. Bu promosyon kodlarının geniş bir kullanım alanı vardır. ShopPHP’de şablonun tamamını kişiselleştirebilirsiniz.
Ana sayfada farklı, iç sayfada farklı şablon hazırlamak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. ShopPHP’de hiç PHP kodlarına müdahale ihtiyacı duymadan, şablon kişiselleştirme ihtiyaçlarınızı sadece HTML ve makro kullarak yapabilirsiniz.
ShopPHP’de yazılım üzerinden gönderilen tüm e-posta’ların ayrı bir şablonu bulunur. Kişiselleştirmeye önce genel e-posta şablonunu (templates/system/email/temp.php) düzenleyerek başlayabilirsiniz. Shopphp yazılımı geliştirilemeye açık bir yapıdadır. Ana kernel dosyaları dışında, yönetim paneli dahil tüm şablonlar ve modüller açık kaynak kodlu gönderilir. Şablon tasarımlarını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi modüllerinizi ekleyebilirsiniz.

Neden ShopPHP?
Shopphp’de yazılımı sürekli güncellenir. Satın aldığınız aynı ana sürüm boyunca tüm güncellemeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sürüm güncellemelerinde toplu tüm talepler dikkate alınmaktadır. Yeni bir ana sürüm çıktığında (opsiyonel) %50 indirim ile yeni lisansa geçiş yapabilirsiniz.

Sunucu Bağımsız

ShopPHP e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

Hazır Şablonlar
ShopPHP e-ticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görmek için tıklayın) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım
ShopPHP’nin diğerlerinden ayıran özelliği tüm site ve e-postaların HTML şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile paneliniz ve/veya FTP üzerinden tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Ödeme Seçenekleri
ShopPHP e-ticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü standart olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Test Edin
ShopPHP e-ticaret yazılımı v3.2′nin biribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

XML Entegrasyon
ShopPHP e-ticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

XML Çıktıları
En düşük ShopPHP e-ticaret yazılımı paketinde dahi, 9 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz .

Facebook Desteği
ShopPHP e-ticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Promosyonlar
ShopPHP’de sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti
Site üyeleriniz sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek Hotmail, MSN, Gmail, Yahoo, Mynet, Facebook, Friendfeed, Twitter, Xing, Hi5 hesaplarındaki kayıtlı e-posta adreslerine davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerden puan kazanabilirler.

GittiGidiyor Servisi
Tüm ShopPHP v2.7 ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

Güncel Kalın
ShopPHP satın aldığınız ana sürüm boyunca güncelleme dosyalarını bir ücret ödemeden alırsınız. Alığınız dosya içerisindeki direktifleri uygulayarak azami 5dk içerisinde güncel sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği
ShopPHP \de standart gelen google sitemap XML desteği ile hiçbir ürününüz google’ın gözünden kaçmaz. Arama Motoru optimizasyonu yapılan her ShopPHP sayfası için ayrı Meta Keywords-Meta Description girebilirsiniz. E-Bülten Gönderimi ShopPHP yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları
ShopPHP panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta’yı kaçırmamış olursunuz. SMS Gönderimi ShopPHP ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Günün Fırsatı / Kupon
ShopPHP günün fırsat ürünü (s-yellow) / kuponu (m-group) tarzında satış yapabilirsiniz. İlgili ürün(ler) sadece sizi belirttiğiniz süreler içerisinde satın alınabilecektir.
Tek ürün satış sitesi örnek şablonu için tıklayın.

Detaylı İstatistikler

ShopPHP yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Shpphp Paketlerinde Neler Bulunur?
Domain adınız için bir defa lisans ücreti ödersiniz. Sonra tüm ara sürümleri ücretsiz olarak download edebilirsiniz. Yazılımı kendi sunucunuzda kullanabilir, ücretsiz kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Paket içerikleri ve avantajlı fiyatlarımız;

StandartFiyat (1 Domain) 600 TL

Standart Paket aldığınızda birçok içerik ve hizmete sahip olacaksınız. Bu paketin içerikleri ; SEO Yönetimi Canlı İstatistikler,%100 HTML/CSS Site Şablonları,Günün Fırsatı (Tek Ürün) Satış Desteği,Grup Satış (Kupon) Desteği, Özel Satış (Private Shopping) Desteği,Çoklu Kullanıcı Destekli Yönetim Paneli,Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme,Ürüne Video Ekleme,Ürüne Farklı Varyasonlar/Fiyatlar/Sigorta Tanımlama,Ürün Kategorileine Filitre,Seçenekleri Tanımlama,Kullanıcılara Ürün Fiyat/Stok Güncelleme Haber Desteği (Alarm Listem),İlgili Ürünler Tanımlama,Kategori / Marka İndirimleri Tanımlama,Affilate Sistemi,Puan Sistemi,Toplu Ürün Güncelleme,Alışveriş Çeki / Promosyon Kodu Tanımlama,Çapraz Promosyon,Kampanya ile Puan Yükleme,Bayi Gruplarına Farklı Fiyatlandırma,Üyelerin Toplu Kullanıcı Davet Desteği,Otomatik Döviz/Altın Bilgileri Güncelleme,İçerik Yönetimi,Detaylı Kargo Ayarları,Sipariş Arıza Takibi,Kişiselleştirilebilir E-Posta/SMS Şablonları,E-Posta Yedekleme,E-Bülten Gönderimi,SMS Gönderimi,Standart Ödeme Modülleri,Mobil Ödeme Modülleri,Taksit Destekli Sanal POS/3D Sanal POS Modülleri, Google Entegrasyonu,SSL Desteği,Detaylı İstatistikler,10 Adet XML Çıktı Desteği,9 Adet Hazır Şablon,Anahtar Teslim Kurulumdur.


XML Entegre Fiyat (1 Domain) 900 TL

XML Entegre paketin özellikleri ise Standart Pakete ilave olarak Ajax Destekli XML Entegrasyon (3 Entegrasyon) hizmeti alabiliyorsunuz.

Özel Tasarım Giyidirme Fiyat (1 Domain) 2000 TL

Özel Tasarım Giyidirme içerik özellikleri ise Standart Pakete ilave olarak Ajax Destekli XML Entegrasyon (3 Entegrasyon) ve PSD/HTML Tasarım Giydirme Hizmeti alabiliyorsunuz.

ShopPHP v3 Paketleri

ShopPHP’de domain adınız için bir defa lisans ücreti ödersiniz. Sonra tüm ara sürümleri ücretsiz olarak download edebilirsiniz. Yazılımı kendi sunucunuzda kullanabilir, ücretsiz kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Standart XML Entegre Özel Tasarım Giyidirme
SEO Yönetimi
Canlı İstatistikler
%100 HTML/CSS Site Şablonları
Günün Fırsatı (Tek Ürün) Satış Desteği
Grup Satış (Kupon) Desteği
Özel Satış (Private Shopping) Desteği
Çoklu Kullanıcı Destekli Yönetim Paneli
Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme
Ürüne Video Ekleme
Ürüne Farklı Varyasonlar/Fiyatlar/Sigorta Tanımlama
Ürün Kategorileine Filitre Seçenekleri Tanımlama
Kullanıcılara Ürün Fiyat/Stok Güncelleme Haber Desteği (Alarm Listem)
İlgili Ürünler Tanımlama
Kategori / Marka İndirimleri Tanımlama
Affilate Banner Sistemi
Puan Sistemi
Toplu Ürün Güncelleme
Alışveriş Çeki Tanımlama
Tekli / Çoğul Promosyon Kodu Tanımlama
Çapraz Promosyon
Kampanya ile Puan Yükleme
Bayi Gruplarına Farklı Fiyatlandırma
Üyelerin Toplu Kullanıcı Davet Desteği
Otomatik Döviz/Altın Bilgileri Güncelleme
İçerik Yönetimi
Detaylı Kargo Ayarları
Sipariş Arıza Takibi
Kişiselleştirilebilir E-Posta/SMS Şablonları
E-Posta Yedekleme
E-Bülten Gönderimi
SMS Gönderimi
Standart Ödeme Modülleri
Mobil Ödeme Modülleri
Taksit Destekli Sanal POS/3D Sanal POS Modülleri
Google Entegrasyonu
SSL Desteği
Detaylı İstatistikler
11 Adet XML Çıktı Desteği
9 Adet Hazır Şablon
Ajax Destekli XML Entegrasyon (3 Entegrasyon)
PSD/HTML Tasarım Giydirme Hizmeti
Anahtar Teslim Kurulum
Fiyat (1 Domain) 600 TL 900 TL 2.000 TL

 

Shpphp’nin size özel Opsiyonel Servisler ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

Servis Fiyat
Firmaya Özel PSD Şablon Tasarım 2.000 TL
Facebook Application + Facebook Connect 150 TL
XML Entegrasyon Modülü 150 TL
Fatura Düzenleme Desteği 150 TL
Premium Şablon 150 TL

Referanslarımızdan bazıları ; www.narecza.com www.stokta.com www.shopindeed.com www.cosmolora.com www.wbilet.com www.sanalon.com www.saatnoktası.com Diğer Referanslarımızı görmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM:

Bağdat cad. Yolaç Plaza No : 32 – Kat : 1 DNo : 108 Kızıltoprak / İstanbul
0 216 – 414 0854
www.shopphp.net
satis@shopphp.net


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.