E-Ticaret Yazılımında Çözüm Ortağınız ShopPHP
shopphp
E-ticaret son üç yılın en hızlı büyüyen sektörlerinden biri. E-ticaret’e girmeyi planlıyorsanız ilk yapmanız gereken size en uygun yazılımı araştırıp bulmaktır. Yazılım e-ticarette sizi başarıya götürecek ilk unsurlardan biridir. Yazılım sizin ürünlerinizi müşteriye sunmanızı, satış yapmanızı, sipariş takibi vb. pekçok konudaki işlemlerinizi kolaylaştıran ve hatta çözen alt yapı birimidir. Ve en önemlisi işiniz büyüdükçe yazılım size yetersiz gelmeye başlamamalı tam tersine sizi yönlendirmeli ve strateji oluşturmanızı sağlamalıdır. E-ticaret’te unutulmaması gereken en önemli konu ise bu yazılımın desteğidir. Size en iyi destek verecek ve bilgisi ile sizi en iyi şekilde yönlendirecek firmalardan biri de Shopphp’dir. Yazılımınız ne kadar iyi, kolay kullanımlı ve geniş kullanıcı destekli olursa, bir de satışa konulan ürünler ve fiyatları konusunda piyasaya hitap ediyorsanız , bu sektörün önde gelenlerinden birisi olma yolundasınızdır.

Shopphp size, Türkiye altyapısına özel hazırlanan yönetim arabirimli mağazanızı aynı gün açmanızı, anında satış yapmanızı ve lisansladığınız versiyon boyunca güncel sürümleri ücretsiz almanızı sağlayan bir yazılım hizmeti sunar. Bu sayede artık günlerce yazılımınızın bitmesini bekleyip, satış kaybına uğramayıp,anında müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz. www.shopphp.net sitesini incelediğinizde detaylı tüm bilginin yanında demo örnekleriyle işlemleri nasıl yapabileceğinizi yazılımın ne kadar rahat kullanıldığını ve bu yazılım sayesinde neler yapabileceğinizi görebilirsiniz. Tüm soru ve yazılımla ilgili öğrenmek istediğiniz herşey için satis@shopphp.net adreine mail atabilirsiniz.

Biz size kısaca Shopphp nedir avantajları nelerdir ve bu yazılım sayesinde nelere sahip olabileceğinizi anlatalım.

Shopphp Yazılımıyla Nelere Sahip Olacaksınız?

Shopphp yazılımı sayesinde, Affiliate sistemi ile diğer kullanıcılar, ürünlerinizi kolayca kendi sitelerinde bir blok içinde yayınlayabilir, tıklama ve/veya sipariş başına kazanç sağlayabilirler. Sizde ekstra bir reklam maaliyetine girmeden, sadece satış üzerinden komisyon verebilir ve/veya sitenize gelen ziyaretçi başına ücret ödeyebilirsiniz.

ShopPHP ile çok detaylı bir kargo yönetim menüsüne sahipsiniz. Kargo firmanız ile anlaşmanıza göre birden fazla kargo hesaplama yöntemi kullanabilirsiniz.

ShopPHP yazılımındaki e-bülten yönetimi, sadece bu işi yapan yazılımları aratmayacak kadar detaylı kullanım alanına sahiptir.

ShopPHP yazılımında promosyon kodu desteği ile müşterilerinize, %x indirim veya X TL indirim tanımlayabilirsiniz. Bu promosyon kodlarının geniş bir kullanım alanı vardır.

ShopPHP’de şablonun tamamını kişiselleştirebilirsiniz. Ana sayfada farklı, iç sayfada farklı şablon hazırlamak sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

ShopPHP’de hiç PHP kodlarına müdahale ihtiyacı duymadan, şablon kişiselleştirme ihtiyaçlarınızı sadece HTML ve makro kullarak yapabilirsiniz.

ShopPHP’de yazılım üzerinden gönderilen tüm e-posta’ların ayrı bir şablonu bulunur. Kişiselleştirmeye önce genel e-posta şablonunu (templates/system/email/temp.php) düzenleyerek başlayabilirsiniz.

Shopphp yazılımı geliştirilemeye açık bir yapıdadır. Ana kernel dosyaları dışında, yönetim paneli dahil tüm şablonlar ve modüller açık kaynak kodlu gönderilir. Şablon tasarımlarını dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi modüllerinizi ekleyebilirsiniz.

Neden ShopPHP?

Shopphp’de yazılımı sürekli güncellenir. Satın aldığınız aynı ana sürüm boyunca tüm güncellemeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sürüm güncellemelerinde toplu tüm talepler dikkate alınmaktadır. Yeni bir ana sürüm çıktığında (opsiyonel) %50 indirim ile yeni lisansa geçiş yapabilirsiniz.

Sunucu Bağımsız

ShopPHP e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

Hazır Şablonlar

ShopPHP eticaret paketlerinde sayısı devamlı artan şablonlardan (tüm şablonları demo sitesinden görmek için tıklayın) istediğinizi seçip kullanabilirsiniz. Yeni bir şablonu birkaç saniyede kurabilirsiniz.

Kolay Tasarım

ShopPHP’nin diğerlerinden ayıran özelliği tüm site ve e-postaların HTML şablonlar üzerine kurulu olmasıdır. Sadece HTML/css bilginiz ile paneliniz ve/veya FTP üzerinden tüm sitenin tasarımını kolayca değiştirebilrisiniz.

Ödeme Seçenekleri

ShopPHP eticaret paketlerinde müşterilerinize sunabileceğiniz birçok ödeme modülü standart olarak gelir. Herhangi bir modülü aktif etmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır. Modül kurulumlarında tüm sorularınızda teknik destek alabilirsiniz.

Hemen Test Edin

ShopPHP eticaret yazılımı v3.2’nin biribinden farklı son kullanıcı ekranlarına, demo sitesinde sol üst taraftaki şablon seçimini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

XML Entegrasyon

ShopPHP eticaret yazılımı ile tek bir tuşla bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini sitenize ekleyebilir, anlık stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz. XML/Excel çıktı dosyalarını aktif ederek fiyat karşılaştırma sitelerinde yerinizi alabilirsiniz.

XML Çıktıları

En düşük ShopPHP eticaret yazılımı paketinde dahi, 9 XML Çıktı desteğinden yararlanabilirsiniz. Yönetimi panelinizdek aktif edebileceğiniz XML çıktı desteğiniz ile fiyat karşılaştırma sitelerinde aynı gün yerinizi alabilirsiniz

.

Facebook Desteği

ShopPHP eticaret paketinize opsiyonel olarak Facebook Application ve Login desteğini ekleyebilirsiniz. Ürünlerinizi aynı gün içerisinde Facebook sayfanız içerisinde listeleyebilir, çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Promosyonlar

ShopPHP’de sürekli artan sayıda promosyon desteği bulunur. Ör; Sitenizde bir süre gezinen bir kullanıcıya promosyon teklifi sunabilir, kampanya kelimesi ile gelen / ziyaretçi getiren / yorum yazan kullanıcılara otomatik puan yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı Daveti

Site üyeleriniz sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek Hotmail, MSN, Gmail, Yahoo, Mynet, Facebook, Friendfeed, Twitter, Xing, Hi5 hesaplarındaki kayıtlı e-posta adreslerine davet mesajı gönderebilir, kazandırdığı üyelerden puan kazanabilirler.

GittiGidiyor Servisi

Tüm ShopPHP v2.7 ve üzeri paketlerinde GittiGidiyor entegrasyonu yüklü olarak gelir. GittiGidiyor kategori bilgisini tanımladığınız ürünleri tek tuşla GittiGidiyor sitesinde listeleyebilirsiniz.

Güncel Kalın

ShopPHP satın aldığınız ana sürüm boyunca güncelleme dosyalarını bir ücret ödemeden alırsınız. Alığınız dosya içerisindeki direktifleri uygulayarak azami 5dk içerisinde güncel sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Güçlü SEO Desteği

ShopPHP \de standart gelen google sitemap XML desteği ile hiçbir ürününüz google’ın gözünden kaçmaz. Arama Motoru optimizasyonu yapılan her ShopPHP sayfası için ayrı Meta Keywords-Meta Description girebilirsiniz.

E-Bülten Gönderimi

ShopPHP yazılımı ile e-bülten/site üyelerine toplu mesaj/promosyon gönderebilir, istatistiklerini yönetim panelinizden takip edebilirsiniz. Dilerseniz elinizdeki e-posta listesini tek adımda listenize ekleyebilirsiniz.

E-posta Raporları

ShopPHP panelinden klasik e-posta raporlara artı olarak siteden gönderilen e-postaların durum ve içeriklerini görütüleyebilirsiniz. Böylece sunucunuzdaki bir problemden dolayı hiçbir e-posta’yı kaçırmamış olursunuz.

SMS Gönderimi

ShopPHP ile opsiyonel olarak müşterilerinizin sipariş durumlarını SMS ile bilgilendirebilir, toplu SMS gönderebilir, gönderdiğiniz SMS raporlarını gerçek zamanlı yönetim panelinizden takip edebilirsiniz.

Günün Fırsatı / Kupon

ShopPHP günün fırsat ürünü (s-yellow) / kuponu (m-group) tarzında satış yapabilirsiniz. İlgili ürün(ler) sadece sizi belirttiğiniz süreler içerisinde satın alınabilecektir. Tek ürün satış sitesi örnek şablonu için tıklayın.

Detaylı İstatistikler

ShopPHP yönetim paneli üzerinden klasik e-posta istatistiklere artı olarak illerin, kullanıcıların, ödeme yapılan bankaların cirosuna iki tarih aralığı üzerinden grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Shpphp Paketlerinde Neler Bulunur?

Domain adınız için bir defa lisans ücreti ödersiniz. Sonra tüm ara sürümleri ücretsiz olarak download edebilirsiniz. Yazılımı kendi sunucunuzda kullanabilir, ücretsiz kurulum hizmeti alabilirsiniz. Paket içerikleri ve avantajlı fiyatlarımız;

StandartFiyat (1 Domain) 600 TL

Standart Paket aldığınızda birçok içerik ve hizmete sahip olacaksınız. Bu paketin içerikleri ;

SEO Yönetimi Canlı İstatistikler,%100 HTML/CSS Site Şablonları,Günün Fırsatı (Tek Ürün) Satış Desteği,Grup Satış (Kupon) Desteği, Özel Satış (Private Shopping) Desteği,Çoklu Kullanıcı Destekli Yönetim Paneli,Sınırsız Ürün/Kategori/Marka Ekleme,Ürüne Video Ekleme,Ürüne Farklı Varyasonlar/Fiyatlar/Sigorta Tanımlama,Ürün Kategorileine Filitre,Seçenekleri Tanımlama,Kullanıcılara Ürün Fiyat/Stok Güncelleme Haber Desteği (Alarm Listem),İlgili Ürünler Tanımlama,Kategori / Marka İndirimleri Tanımlama,Affilate Sistemi,Puan Sistemi,Toplu Ürün Güncelleme,Alışveriş Çeki / Promosyon Kodu Tanımlama,Çapraz Promosyon,Kampanya ile Puan Yükleme,Bayi Gruplarına Farklı Fiyatlandırma,Üyelerin Toplu Kullanıcı Davet Desteği,Otomatik Döviz/Altın Bilgileri Güncelleme,İçerik Yönetimi,Detaylı Kargo Ayarları,Sipariş Arıza Takibi,Kişiselleştirilebilir E-Posta/SMS Şablonları,E-Posta Yedekleme,E-Bülten Gönderimi,SMS Gönderimi,Standart Ödeme Modülleri,Mobil Ödeme Modülleri,Taksit Destekli Sanal POS/3D Sanal POS Modülleri,

Google Entegrasyonu,SSL Desteği,Detaylı İstatistikler,10 Adet XML Çıktı Desteği,9 Adet Hazır Şablon,Anahtar Teslim Kurulumdur.

XML Entegre Fiyat (1 Domain) 900 TL

XML Entegre paketin özellikleri ise Standart Pakete ilave olarak Ajax Destekli XML Entegrasyon (3 Entegrasyon) hizmeti alabiliyorsunuz.

Özel Tasarım Giyidirme Fiyat (1 Domain) 2000 TL

Özel Tasarım Giyidirme içerik özellikleri ise Standart Pakete ilave olarak Ajax Destekli XML Entegrasyon (3 Entegrasyon) ve PSD/HTML Tasarım Giydirme Hizmeti alabiliyorsunuz.

Shpphp’nin size özel Opsiyonel Servisler ve fiyatları aşağıdaki gibidir;

Firmaya Özel PSD Şablon Tasarım 2.000 TL (Kdv dahil)

Facebook Application + Facebook Connect 150 TL (Kdv dahil)

XML Entegrasyon Modülü 150 TL (Kdv dahil)

Premium Şablon 150 TL (Kdv dahil)

Referanslarımızdan bazıları ;

www.narecza.com

www.stokta.com

www.shopindeed.com

www.cosmolora.com

www.wbilet.com

www.sanalon.com

www.saatnoktası.com

Diğer Referanslarımızı görmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM:

Bağdat cad. Yolaç Plaza

No : 32 – Kat : 1 DNo : 108

Kızıltoprak / İstanbul

0 216 – 414 0854

www.shopphp.net

satis@shopphp.net


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.