Shakespeare in Love Konsinye Bayiliği
shakespeare-in-love
Maremo Tekstil, franchising bedeli olmayan, konsinye ürünlerle donatılmış Shakespeare in Love mağazalarında, tüm danışmanlık ve tanıtım hizmetlerinin bedelsiz alınacağı farklı bir sistemle yeni bayilikler verecek. Bu yıl altı adet daha bayilik verilmesi planlanıyor.Maremo Tekstil, “Shakespeare in Love” markasıyla 15-45 yaş arası kadınlara hitap eden mağazalar açıyor. Şirket, 2012’de 20 mağaza açmayı hedefliyor. Mağazalar plaj giysilerinden ev tekstiline, pijamadan mobilyaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip.
Franchise giriş bedeli yok.Bayilik için ilk 12 ay franchising bedeli istenmiyor, mağaza sahibi sattıkça ödüyor. Tüm malın konsinye olarak verildiği, bayinin ürünleri satın almayıp, sattıkça ödediği bu yeni sistemde, bayilere tanınan kar marjının da piyasanın çok üstünde olduğu belirtiliyor. Shakespeare in Love markasının bayisi olacak kişi ya da kuruluşlardan, Türkiye genelinde ve bölge bazında yapılan reklamlara katkı istenmiyor. Bilgisayar otomasyon programı sayesinde satış ve kasa işlemleri merkez ile koordine yönetiliyor.

Merkez, bayinin sezon başlarında mağaza konsept tasarımı, mal dizimi ve yerleşimini yaparak, bayiyi ürünler hakkında bilgilendiriyor. Ayrıca merkez depo bayinin satışına göre haftada iki kez ürün dağıtımı gerçekleştirebiliyor.

Yatırım tutarı 25 bin ile 45 bin TL arasında değişiyor. Mağaza konsepti, mal dizim ve yerleşimi merkez tarafından yapılıyor. Satılmayan tüm ürünler merkez firmaya ait. Yani franchisee herhangi bir risk taşımıyor. Yeni açılacak mağazalar için İstanbul ve Ankara’da gelecek taleplere öncelik verilecek. Ancak diğer tüm illerden gelecek talepler de değerlendiriliyor.

İletişim

Web: shakespeareinlove.com.tr

Maremo Tekstil Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ

2818.Sokak No:1 Kat:1 b127

Otoplaza / Mersinli / izmir

Tüketici soruları ve talepleriniz için : bilgi@shakespeareinlove.com.tr

Bayiliksorularınız ve talepleriniz için: bayilik@shakespeareinlove.com.tr


admin hakkında 1298 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.