Seyyar Bayilik Veren Firmalar
seyyar arabaSon donemlerde iyice populer olan kiosk ve standlarin bayiliklerinin yaninda seyyar araclarla satilan urunlerin bayilikleride  populer olmaya basladi .Ozellikle AVM yada islek caddelerde kurulan standlarla gonullleri feteden bir cok yatirimci diger girisimcilerede ornek oluyorlar.Bizde seryyar bayilik veren   bazi firmalari sizler icin yayinliyoruz.

Seyyar bayilik veren firmalar

1- oPilavcı : Opilavcı firması seyyar arabada pilav satma imkanı sunuyor. Bayilik modelleri arasında seyyar araba bayiliğide bulunan firmanın seyyarda satılan ürünleri ise pilav çeşitlerinden oluşuyor. Firmayla iletişime geçmek için telefon numarası ise 0216 – 4051730

2- Chipsfunny : Çubukta patates için seyyar bayiliği almak istiyorsanız chips funny firması da size yardımcı olabilir. 0 232 441 55 22 nolu telefondan ulaşabileceğiniz firmada bir çok stand çeşidi ve ucuz maliyetle işe başlama imkanı sunulmaktadır.

3- Algida, Golf ve Panda Dondurma : Dondurma firmaları genelde dükkan önlerinde satışa izin veriyor. Seyyar olarak yapabilmeniz için bir dükkan önü kiralamalısınız ve firma sahipleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özellikle dondurma işinden yazın para kazanan bir çok girişimci bulunmaktadır.

4- Hotmısır : Bardakta mısırda seyyar oalrak yapılan işler arasında. Hotmısır firmasıda bu konuda uygun fiyatlar ile bayilik ve araç satışı yapmakta. Firmaya bu numaradan 0(216)471 47 71 ulaşabilirsiniz.

Seyyar bayilik alma konusunda dikkat edeceğiniz bir diğer özellikte izinlerdir. Her belediyede izin durumları ve kira durumları farklı olduğundan dolayı en iyisi kendinizin bulunduğu bölgedeki belediyeden gerekli izinleri öğrenmenizdir.


admin hakkında 1323 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.