Sermayesiz Yapılacak İşler
sermayesiz işlerİş kurmak istiyorsunuz fakat sermayeniz yok,bu durum sizin için bir engel değil çünkü internet sektörü başlı başına bir kazanç kapısı niteliğinde.Peki sermayeniz olmadan ne iş yaparak para kazanabilirsiniz.

İşte sizler için bir kaç tane sermayesiz iş fikri…

Top Shop satış ortaklığı Yapabilirsiniz : İnternetten satış ortaklığı yöntemi ile para kazanabileceğiniz en iyi sitelerden biri de topshop.com.tr’dir. Siz de ek gelir sağlamak için internetten satış ortaklığı programlarını kullanıyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız dünya çapında oldukça popüler ürünler satan ve televizyon reklamları ile satış desteği sağlayan topshop.com.tr iyi bir tercih olacaktır. Nicer Dicer Plus ve Kosmodisk gibi herkesin bildiği ürünlerin satışını yapan Top Shop, ürünlerini kendi sitelerinden tanıtan satış ortaklarına da ek kazanç imkânı sunuyor.

Dünya çapında satış rekorları kıran Top Shop ürünlerinin satışından siz de pay alın. Bugün hemen hemen tüm TV kanallarında reklamlarına rastlayabileceğiniz Top Shop ürünlerine satış ortağı olup ek gelir sağlamak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey bu linkten topshop.com.tr sitesine satış ortağı olmak. Top Shop satış ortaklığında kazanacağınız komisyon miktarı ürünlere göre farklılık gösteriyor. Sisteme üye olup sizin için en uygun ürünlerin satışına aracılık ederek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sermayesiz Bir Diğer İş’te Yazı Yazarak Para Kazanmak : İnternetin her geçen gün yaygınlaşması ile birlikte internet üzerinden para kazanmak da bir o kadar yaygınlaştı.Ek iş yapmak isteyenler veya evine ek gelir sağlamak isteyen bayanlar için bulunmaz bir fırsat haline geldi. Sizlere yazitör hakkında kısaca bahsetmek istiyorum.Yazitör adından da anlaşılacağı gibi yazı yazarak para kazanan kişidir.Evinizden,işyerinizden istediğiniz her yer yerden internete bağlı olarak bu işi yapmanız mümkün.Yazitör,yazı yazmayı seven kişilerin bu hobilerini paraya dönüştürmeleri anlamına geliyor.Yazı yazma başarısına sahipseniz ve günde birkaç saatinizi ayırıp yazı yazarak oldukça yüksek meblağlar kazanabilirsiniz. Sermayesi Olmayanlar Yazı Yazarak Para Kazanmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Blog Açmak İçin Sermaye Gerekmiyor : Eğer sermayesiz ne iş yaparım diyorsanız ücretsiz bir blog sitesi kurarak işe başlamanız akıllıca olacaktır. Eğer blogunuza yeteri kadar yazı yazarsanız , zamanla ziyareçiler gelecektir ve aldığınız reklamlarla para kazanmaya başlayacaksınız. Bir gmail hesabı açın önce. Daha sonra www.blogspot.com a girin ve bir blog oluşturun. Hangi konuda yazmayı seviyorsanız ve uzun süre yazabilirseniz o konuda yazı yazmaya başlayın. Futboldan çok iyi anlarım ve futbol yorumlarımı herkes sever diyorsanız futbol hakkında yazı yazın. Ben çok iyi yemek yaparım, tariflerim hiçbir yerde yok diyorsanız yemek hakkında yazılar yazın. Sitenize ziyaretçiler yavaş yavaş gelecektir.

Daha sonra google adsene e başvurarak para kazanmaya başlayabilirsiniz ya da başka reklam veren firmalarla anlaşabilirsiniz. Blogunuza ait sosyal medyada hesapların olması hedefinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Blogunuzun Facebook, twitter, google, pinterest hesapları olsun. Sosyal medyada sizin blogunuzla ilgili alan gruplara üye olun. O sayfalarda yazılarınızı paylaşın, onları arkadaşınız olarak ekleyin. Bir zaman sonra sizin yazılarınızı başkasıda paylaşacaktır. Ziyaretçi demek para demek. Yukarıda saydıklarımın hepsi sıfır sermaye ile nasıl para kazanılır sorusunun cevabıydı. Bu fikir herkes tarafından uygulanabilir bir fikir. Ayda 20.000 TL, 30.000 TL kazanan bloggerlar var.

Bol kazannçlar….


admin hakkında 1324 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.