Sentetik Buz Pateni Sahaları İle Kazanmaya Hemen Başlayın
Sentetik buz pateni salonu
Sentetik buz pateni salonu

Son yıllarda sayıları hızla artan buz pateni sahaları hem oldukça fazla talep görüyor hemde girişimcilerine oldukça iyi paralar kazandırıyor.Özellikle büyük şehrlerde yapılan sahalar sadece buradaki halka hizmet sunuyor,oysaki ülkemizin her tarafına çok rahatlıkla bu hizmeti ulaştırmak mümkün..

Peki sentetik buz pateni sahaları nasıldır,özellikleri nelerdir,gerçek sahalrdan bir farkı varmıdır,işte haberin detayları..

Sentetik Buz Nedir?

Nano Teknoliji kullanılarak üretilen Sentetik Buz; Polymer malzemesinden elde edilir. Ekolojik ve geri dönüştürülebilir çevre dostu malzemedir. İnsan sağlığına zararı yoktur. %90-%96 oranında gerçek buz etkisi vermektedir. 10 mm, 13mm, 15mm, 18mm. 20mm ve 22mm gibi değişik panel kalınlıkları mevcuttur. İstenilen iç veya dış alana uyum gösterir. Kurulum maliyetinin düşük olması ve sarf giderlerinin nerdeyse olmaması sebebiyle Buz Pisti yatırımcılarına büyük finansal avantaj sağlamaktadır. Yatırım yapıldıktan sonraki 6 ay içerisinde sistem kendini amorti etmekte ve kara geçirmeye başlamaktadır. Yapılacak olan fizibilite çalışmasından sonra kurulum 3 saat içerisinde gerçekleşir ve işletime alınır. Mobil bir sistemdir ve demonte edilerek taşınabilir. Demonte işlemi de 3 saat sürmektedir. Üst segment Premium model olarak kendinden yağlıdır. Daha alt segmentlerde yağlama ihtiyacı duyulmaktadır.

sentetik buzr2 r3

Avantajları
– Gerçek Buz Pistleri gibi Elektrik veya Su ihtiyacı yoktur.
– Kurulum ve demonte çok kısa sürede gerçekleşir. – Sarf maliyetleri çok düşüktür.
– Ekolojik malzemeden üretilmiş olup doğa dostudur.
– İç ve Dış alanda kullanılabilir
– Hava şartlarından etkilenmez.
– Kurulum maliyeti düşüktür
Belediyeler ve Kurumlar İçin
– Oyun Parkları
– Bahçeler
– Şehir meydanları
– Spor salonları
– Tenis Sahası
– Basket Sahası
– Halı Sahası

Ortalama yatırım maliyeti 100-120 bin lira arasındadır..

Üretici firmalardan bazıları
http://www.vegaice.com


admin hakkında 1328 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.