Schärf Grup bünyesinde bulunan Viyanalı kahve zinciri Coffeshop Company büyümeye devam ediyor
Coffeeshop_Company_Adana

Coffeshop Company’nin en büyüğü Adana’da açıldı
Schärf Grup bünyesinde bulunan Viyanalı kahve zinciri Coffeshop Company büyümeye devam ediyor. İstanbul dışındaki ilk şubesini Adana’ya açan kahve zinciri bu şube ile Avrupa’nın en büyük Coffeeshop Company’sini Türkiye’ye kazandırmış oldu.
Viyana kahve kültürünü ve yemeklerini yansıtan Coffeshop Company Türkiye’ye 2012 yılında giriş yapmıştı. Kısa sürede Türkiye’de büyüyen şirket en yeni ve en büyük şubesini Adana Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde açtı. Toplamda 1000 metrekarelik bir alanda yer alan şubede diğerlerinden farklı olarak çocuk oyun bölümü, çalışma ve toplantı bölümü de yer alıyor. Avrupa’nın en büyük Coffeeshop Company’sini Türkiye’ye kazandıran şube sahibi Ali Murat Okyay, “Coffeeshop Company dünyaca tanınmış büyük bir kahve zinciri. Kahve çekirdeklerinin yetiştirilmesinden sunumuna kadar tüm aşamalarda bizzat yer alıyorlar. Bu da iyi kahvenin ortaya çıkmasına büyük katkı sağlıyor. Coffeeshop Company ailesine katılmış ve global bir marka ile iş birliği yapmış olmaktan dolayı çok mutluyum” dedi. Türkiye’de kahve tüketiminin her geçen gün arttığını buna bağlı olarak da markalı kahve zincirlerinin hızla geliştiğini belirten Coffeshop Company Türkiye Genel Müdürü Ceyhan Pusmaz, “Markamıza başta İstanbul olmak üzere Ankara, Bursa, İzmir, Antalya ve Konya gibi illerden yoğun talep alıyoruz. 2015 yılı sonuna kadar Türkiye genelinde 20 şubeye ulaşmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyesinde bir kahve akademisi de bulunan Coffeshop Company, 30 ülkede 400’e yakın şube ve binlerce Corner ile hizmet veriyor.

Coffeeshop_Company_Adana_1

Coffeeshop_Company_Adana_2
Coffeeshop Company Hakkında:
60 yıldır kahve sektöründe üst sınıf espresso makinaları ve ekipmanları üreterek bütün Avrupa‘ ya pazarlayan Schärf Grup dünyaca ünlü Viyana kahve kültürünü modern yorumuyla Coffeeshop Company markasıyla dünyaya yayıyor. Kendi kahvesini kavuran ve kendi ekipmanlarını üreten, bünyelerinde bir kahve akademisi bulunduran Schärf Grup sektördeki en yenilikçi firmalardan biridir. Burada uzmanlar tarafından kahvenin her aşaması hakkında dersler verilmektedir. Coffeeshop Company’nin dünyada 30 ülkede 400’e yakın şubesi bulunmaktadır. 2012 yılında Türkiye pazarına Eurostil Gıda ile giren grubun Türkiye’de 10 şubesi bulunmaktadır. Coffeeshop Company 5 yıl içinde Türkiye’de 100 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.


admin hakkında 1327 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.