Sanal AVM İle Hemen Kazanın
sanal-avmNihayet bu fikride hayata geçiren oldu, henüz yeni bir yatırım olması nedeni ile yeni girişimcilerinde bu işten para kazanacağı kesin gibi görünüyor.Haber ortak sitesinin haberine göre iş dünyasının yakından tanınan isimlerini bir araya getiren “avmmall.com”, alışveriş merkezi (AVM) alanında gördüğü fırsatları internete taşıdı.

Trend peşinde koşan online AVM ünlü markaların yeni model ürünlerini tüketiciyle buluşturuyor.

Yeni kurulan e-ticaret sitesinin ortaklarından Cüneyt Ortan’ın yanı sıra, Les Ottomans Otel Kurucusu Ahu Aysal, Viko İcra Kurulu Üyesi Selim Dağbaşı, Eren Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Eren gibi isimler de sitenin kurucuları arasında yer alıyor.

“Artık Türkiye’de AVM’si olmayan il kalmayacak” sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Cüneyt Ortan, “Bir tık’la AVM’mizde bulunan seçkin markaları tüketiciler ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. AVM’mizde yer alan markalar bize özel tüketicilere bir çok fırsatları sunuyor olacak. Konseptimiz, AVM içerisindeki markaların bir arada olduğu marka mix’i yaratmak” dedi.

Ortan, aynı zamanda anlık, günlük ya da haftalık indirim sunan ve birçok örneği bulunan private shopping (kapalı devre) sitesi olmadıklarını, markaların kendi ürünlerini kendilerinin yönettiği bir AVM olduklarını ifade etti.Haberortak


admin hakkında 1318 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.