Sampi Pide Riyad’ta İki Şube Açıyor
sampiFranchise sistemiyle Türkiye’nin tüm şehirlerine yayılmayı planlayan Sampi Pide, franchising koşulları ile yatırımcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ekonomik yatırım şartları, gıda sektörüne adım atmak isteyen girişimcileri Sampi Pide’ye yönlendiriyor. Profesyonel yönetimi, tecrübeli kadrosu, kurumsal yapısı ile yatırımcıya güven teşkil eden marka, oldukça karlı bir iş olanağı sunuyor. Kar marjı yüzde 30’lara varan Sampi, hizmet sektörünün en gözde yatırım araçlarından…

Sampi’nin Ortadoğu yapılanmasının ilk adımı Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta atıldı. İmzaların atılmasıyla dekorasyon çalışmalarına başlayan Sampi, her iki şubeyi de Haziran ayında tamamlayarak hizmete sokmayı planlanıyor. Riyad şubelerinden biri Aizdihar diğeri ise diğeri ise Arrabwah’da açılacak. Ramazan ayından sonra ise King Sa’ud Üniversitesi Kampüsü içerisinde üçüncü şube hayata geçmiş olacak. Yılsonuna kadar ise sözleşme aşamasında olunan B.A.E.’nin Abu Dabi ve Dubai emirliklerinde, Suudi Arabistan, Kuwait, Umman, Bahreyn, gibi Ortadoğu’nun önemli ülkelerinde şubeler açılmaya devam edecek.

Yurtdışı yapılanmasına Avrupa ile başlayan Sampi şimdi de Ortadoğu için kolları sıvadı. Avrupa ayağında ilk şubelerini Almanya Dusseldorf ve Stutgart’da açan Sampi 2013 yılında Ortadoğu’da en az 10 şube açma hedefinde… Sampi geçtiğimiz ocak ayında Ortadoğu’nun birçok bölgesinde inşaat, gıda, otelcilik, yol üstü tesis işletmeciliği, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere büyük ve başarılı yatırımları olan Al Himmah Foods ve Al Munif Holding ile ortaklığa gitti. Bu yeni ortaklıkla 2013 yılı Ortadoğu yapılanması için 2 milyon Dolar yatırım planlıyor. Üretimde kullanılacak tüm hammadde (gıda) ve ekipman Türkiye’den sağlanırken pide ustaları Türkiye’den yönlendirilecek. Ayrıca Sampi eğitim, tedarik, lojistik, IT, proje ve uygulama desteği de sağlayacak.

Dünyanın dört bir yanından talep alan Sampi Pide’nin Genel Müdürü Melih Başara “ Markamıza olan talep oldukça yoğun… Fransa, Belçika, Hollanda olmak üzere Avrupa’nın birçok önemli ülkesinden başvuru yapılıyor. Keza Yakın ve Uzakdoğu talep aldığımız bölgelerden… Sampi’nin adını dünyanın dört bir köşesine duyurduk fakat durmuyoruz hedeflerimiz büyük…” diyor. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte Ortadoğu da en az 20 şube açmayı planlayan Sampi yurtriçi ve yurtdışında franchise sistemi ile sağlam adımlarla ilerliyor. Yurtdışı ile beraber yurtiçinde de atakta olan Sampi Pide Siirt, Kahramanmaraş, Mardin, Diyarbakır ve Gaziantep içinde sözleşme imzalandı… Türkiye’nin dört bir yanına halkalarını genişleten Sampi pide de sektör lideri…


admin hakkında 1297 makale
Trakya üniversitesi bilgisyar proogramcılığını birincilikle birtirdikten sonra 2014 yılında kendi yazılım şirketini kurdu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.